Інтерфакс-Україна
08:07 08.04.2018

В Угорщині відбудуться загальні вибори

1 хв читати
В Угорщині відбудуться загальні вибори

Уранці в неділю в Угорщині відкриються виборчі дільниці в рамах проведення загальних виборів у країні. Дату виборів президент країни Янош Адер оголосив у січні 2018 року.

Згідно з даними опитувань, партія "ФІДЕС - Угорський громадянський союз", представником якої є чинний прем'єр-міністр країни Віктор Орбан, є найбільш вірогідним претендентом на перемогу. При такому розкладі Орбан ймовірно залишиться на посаді третій термін поспіль. Головні опоненти "ФІДЕС" на парламентських виборах - опозиційна соціалістична партія "Йоббік", однак, згідно з опитуваннями, її готові підтримати близько 20% електорату.

Орбан проводить жорстку політику проти іммігрантів.

"Існують два різних світи навколо цих виборів. Зовнішній світ, він присвячений міграції і суперечкам щодо теорій змови. Але для багатьох опонентів Орбана в країні соціальні питання і підозри в корупції - важливіше", - повідомляв CNBC політичний аналітик Policy Solutions Андрас Біро-Нагі.

"Украй права риторика Орбана навіть більш екстремальна, ніж у президента США Дональда Трампа, коли питання стосуються міграції", - зазначив він.

Сам Орбан під час передвиборної кампанії неодноразово заявляв, що вибори вирішать, "чи залишиться Угорщина країною для угорців або стане країною для іммігрантів".
 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Кремлі стверджують, що Путін після розмови з Трампом дав команду призупинити удари по енергоінфраструктурі і провести обмін полоненими

Білий Дім після розмови Трампа і Путіна: США та РФ прагнуть поліпшити двосторонні відносини

У Генштабі спростували інформацію про просування окупантів вглиб Сумської області

Штаб при Міненерго вирішив подвоїти аварійний запас трансформаторів в обленерго

Окупанти підтягнули війська до кордону в Бєлгородській області – ЦПД

В Україні офіційно запроваджується спеціальність операторів БпЛА, які виявляють вибухонебезпечні предмети - Міноборони

Оборонна підтримка, інвестиції в українське виробництво зброї - Зеленський про переговори в Фінляндії

Бундестаг схвалив "Борговий пакет", - зміни до Конституції, що дозволять збільшити витрати на оборону та допомогу Україні

Консорціум "УК "КАМпарітет" переміг у конкурсі АРМА на управителя Будинком профспілок у Києві

МЗС України про ситуацію у Газі: Закликаємо всі сторони виконувати свої зобов’язання та уникати подальшого насильства

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА