Інтерфакс-Україна
16:20 04.04.2018

Екіпаж заарештованого судна "Норд" забезпечений харчуванням і медикаментами

1 хв читати

Українська сторона забезпечує екіпаж російського судна "Норд", затриманого 25 березня в Азовському морі, всім необхідним, повідомляє Державна прикордонна служба України.

"Українська сторона докладає всіх зусиль, щоб забезпечити екіпаж усім необхідним. Зокрема, судно "Норд" підключено до промислового електроживлення Бердянського МТП, забезпечено доступ адвокатів до членів команди судна і для захисту екіпажу, а також надано продукти харчування, медикаменти та інші необхідні речі", - повідомляється на сторінці Держприкордонслужби в соцмережі Facebook у середу.

За даними прикордонного відомства, наразі на судно "Норд" накладено арешт. Члени команди перебувають у статусі не пропущених через державний кордон України.

Як повідомлялося, Державна прикордонна служба України затримала російський сейнер із десятьма громадянами РФ на борту в неділю, 25 березня. Наразі моряки перебувають у порту Бердянська (Запорізька область), їм заборонено залишати судно.

Капітану судна В.Горбенку інкримінують ст. 332-1 Кримінального кодексу України (порушення порядку в'їзду/виїзду на окуповану територію України з метою заподіяння шкоди інтересам країни), що передбачає обмеження волі терміном до трьох років або позбавлення волі на той самий термін.

Іншим членам екіпажу інкримінують ч. 2 ст. 204 КпАП України (незаконний перетин кордону), санкція - штраф від 100 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або до 15 діб адміністративного арешту.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти атакували дронами Білгород-Дністровський район, пошкоджена інфраструктура, є постраждалий

Рада не змогла викликати міністра ветеранів Калмикову і директора НВМК Пронюткіна

"Укренерго" та обленерго повідомляють про застосування аварійних відключень у частині областей

Окупанти вранці завдали удару по Білопіллю на Сумщині, є загиблий та четверо поранених

Ворожий дрон поцілив у поліцейську автівку під час евакуації цивільних у Харківській області

Зеленський погодив заяву заступника керівника ДУС Прилипка про звільнення з посади

Екстрені відключення зберігаються в столиці, на Київщині та Одещині, є знеструмлення на Харківщині та Житомирщині – Міненерго

ДБР: На Донеччині викрито військових, які вкрали понад 47 млн грн на закупівлях дронів

Ветеран-оператор БПЛА може працювати як фахівець із технічної, агро- чи інфраструктурної відеозйомки

Мін’юст розпочав експертні дослідження для виробників безпілотних систем і засобів РЕБ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА