Інтерфакс-Україна
07:34 26.01.2018

Літак ВМС США провів розвідку поблизу Севастополя

1 хв читати
Літак ВМС США провів розвідку поблизу Севастополя

Патрульний протичовновий літак ВМС США P-8A Poseidon в четвер виконав розвідувальний політ на північний захід від Криму, випливає з моніторингових даних західних авіаційних ресурсів.

За їхньою інформацією, американський морський розвідник з бортовим номером 16-9003, що вилетів з авіабази Сігонелла на Сицилії, вставши в коло, здійснював багатогодинний політ на захід від Сімферополя.

Під час польоту поблизу кримських берегів, американський розвідник знижувався до висоти близько 7,5 тис. метрів, наближаючись до узбережжя півострова приблизно на відстань 60 км.

Як повідомлялося, одночасно в четвер стратегічний безпілотний літальний апарат ВВС США RQ-4B з бортовим номером 05-2024, який піднявся з авіабази Сігонелла на італійському острові Сицилія, протягом не менше десяти годин вів розвідку, курсуючи поблизу Севастополя, уздовж південного узбережжя Криму і узбережжя Краснодарського краю аж до Сочі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський говорив з лідерами країн Коаліції охочих, щоб вони не знижували підтримку України після рішення ЄС про кредит

Вплив Орбана на євроінтеграцію України є частиною виборчих процесів в Угорщині, переконаний Зеленський

Зеленський: Бачимо сигнали від деяких партнерів щодо допомоги повернути українських полонених і дітей з РФ

Енергетики відновили електропостачання для понад 324 тис. родин на Миколаївщині після нічного обстрілу дронами

Зеленський про прямий діалог Європи з РФ в разі непогодження мирної угоди: Треба ще поборотися за формат з США

Зеленський про нібито бажання РФ завершення війни: Знаєте як буває - хоче, але не може

Зеленський: Партнери поки не готові давати ліценції на ППО, а ракети притримували після залякувань російськими дронами

Сибіга: Швеція надає Україні $200 млн прямої бюджетної підтримки у 2026 році

Молдова збільшить кількість пунктів пропуску для автобусів та вантажівок – Кулеба

Зеленський очікує заміни командувача ПвК "Південь" Карпенка після ворожих атак по Одеській області

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА