Інтерфакс-Україна
15:01 21.01.2018

Семеро туристів-киян потрапили в лавину у Карпатах

2 хв читати
Семеро туристів-киян потрапили в лавину у Карпатах

Під час мандрівки Чорногірським хребтом, а саме – спуску біля оз.Несамовите на території Яремчанської міськради Івано-Франківської області в суботу сім туристів, жителів м. Києва, потрапили в лавину і їх знесло схилом.

Як повідомляє Управління ДСНС України в Івано-Франківській області, внаслідок сходження лавини ніхто з людей не постраждав. "На щастя, туристи обійшлися легким переляком", – йдеться в повідомленні.

Про подію рятувальникам повідомив один з учасників туристичної групи 20 січня о 18:20. Туристи зазначили, що не потребують допомоги рятувальників, а самостійно продовжують слідування за маршрутом до бази відпочинку "Заросляк", куди повернулися о 23:30 того ж дня після наданої в телефонному режимі начальником пошуково-рятувального відділення селища Ворохта консультації.

"Як з'ясувалося, група того дня побувала на горі Піп Іван, де рятувальники рекомендували їм спуститися найбезпечнішим маршрутом, оскільки погодні умови були несприятливими для мандрівок та попередили про ймовірність сходження лавин. Проте туристи не прислухались до застереження та продовжили рух за раніше обраним маршрутом", – йдеться в повідомленні.

У зв'язку з цим в облуправлінні ДСНС закликають туристів дотримуватися правил безпеки, обов’язково реєструватися та проходити інструктаж у гірських рятувальників, погоджувати з ними маршрути походів, періодично підтримувати зв`язок та у жодному разі не йти в гори за погіршення погодних умов і поганої видимості.

Як повідомлялося, в горах Львівської, Івано-Франківської та у високогір'ї східної частини Закарпатської областей України 21 та 22 січня у зв'язку з погодними умовами зберігається значна (3-го рівня) небезпека сходження лавин.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Російський посланець Дмитрієв вирушає до Майамі для зустрічей з адміністрацією Трампа - ЗМІ

Шмигаль: Продовжуємо створювати умови для збільшення імпорту електроенергії державними компаніями

Київ має враховувати безпековий фактор при оновленні систем енерго- та теплозабезпечення - Сухомлин

Кабмін призначив Краснолуцького заступником міністра економіки і Шугалія - заступником міністра енергетики

Через погодні умови обмежено рух вантажівок в Полтавській та Дніпропетровській областях - Укртрансбезпека

Трамп: переговори РФ і України можуть приносити результати і без участі Віткоффа та Кушнера

Росія понад добу б’є по залізничній станції Синельникове - віцепрем’єр

За відсутності в будинку тепла чи води платіжки перераховуватимуть автоматично – постанова уряду

Зеленський доручив прем'єрці вжити заходів по недопущенню нарахувань за відсутнє опалення для споживачів

Російські удари по логістиці це свідомий терор проти цивільного населення - Свириденко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА