Інтерфакс-Україна
11:16 11.10.2017

У МінТОТ обговорили питання постачання гумдопомоги на Донбас від уряду Білорусі

1 хв читати

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Юрій Гримчак обговорив із радником-посланником посольства Білорусі в Україні Анатолієм Конопляниковим питання направлення гуманітарної допомоги від уряду Білорусі для українців на Донбасі.

Як повідомляє у вівторок прес-служба МінТОТ, сторони обговорили процедуру постачання гуманітарної допомоги громадянам України, які проживають і на підконтрольних уряду України територіях Донбасу, і на і непідконтрольних.

Під час зустрічі Ю.Гримчак повідомив про можливість залучення представників міжнародних гуманітарних організацій, які в цьому разі можуть бути посередниками і забезпечити доставку вантажу до громадян України, що залишилися в сірій зоні або на непідконтрольних територіях.

У свою чергу представник посольства Білорусі наголосив на важливості гарантування безпеки і потрапляння гуманітарного вантажу до кінцевого одержувача.

"Для нас є дуже важливим питання безпеки на непідконтрольних територіях. Ми готові розглянути можливість співпраці з міжнародними організаціями, які мають досвід роботи на непідконтрольній території", - зазначив А.Конопляников.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рятувальники деблокували жінку з-під завалів на Запоріжжі – МВС

Альтернативні транспортні маршрути через Дністер створені на Одещині – заступник керівника ОП

Трипільська та Зміївська ТЕС "Центренерго" зазнали понад 200 влучань, втрати від яких у 2024р. становлять понад 12,5 млрд грн – голова НР

На Рівненщині сталася масштабна ДТП на трасі М-06 Київ — Чоп у напрямку Києва

Чоловіка поранено на Миколаївщині через російське бомбардування

Інший російський важкий шпигунський дрон розбився в Туреччині – ЗМІ

Мінрозвитку заявляє про забезпечення проїзду до південного заходу Одещини для екстрених служб, продуктів та пошти

РФ зранку завдала ударів по резервуарах у порту "Південний"

У Волгоградській області РФ вийшов з ладу магістральний газопровід "Центральна Азія — Центр"

Порошенко забезпечив 24 бригади Сил оборони шинами та мобільними шиномонтажами

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА