Інтерфакс-Україна
08:08 10.10.2017

Київ отримає 180 тис. євро від Німеччини на ТЕО для підвищення безпеки полігону в Підгірцях

1 хв читати
Київ отримає 180 тис. євро від Німеччини на ТЕО для підвищення безпеки полігону в Підгірцях

Мер Києва Віталій Кличко зустрівся 9 жовтня з главою делегації Федерального міністерства навколишнього середовища, охорони природи, будівництва та безпеки ядерних реакторів Німеччини Гунтер Адлером і обговорив отримання 180 тис. євро для техніко-економічного обґрунтування щодо підвищення безпеки експлуатації полігону твердих побутових відходів № 5 у Підгірцях, повідомляє прес-служба КМДА.
"Ми дуже вдячні німецькій стороні за допомогу, яку отримує Україна і Київ зокрема. Питання щодо підвищення безпеки використання полігону в Підгірцях назріло вже давно і вимагає негайного вирішення, щоб не дійшло до ситуації, в якій опинився у цьому році Львів", - заявив київський градоначальник.
Зі свого боку Адлер відзначив, що сподівається на те, що співпраця з Київською міською державною адміністрацією стане прикладом для інших українських міст.
Під час зустрічі Кличко і Адлер також обговорили різні інфраструктурні проекти, здатні поліпшити життя киян. Зокрема успішно застосовується в Німеччині модель утеплення будинків, що дозволить заощадити на опаленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Захисники України в ніч на 21 січня знищили або подавили 84 з 98 засобів повітряного нападу росіян

Генштаб зафіксував упродовж доби 110 бойових зіткнень

Трамп таки вилетів у Швейцарію після повернення до США через несправність літака - ЗМІ

Американські військові затримали сьомий за рахунком танкер за нелегальне перевезення венесуельської нафти

Двоє людей загинули й одна постраждала внаслідок нічної ракетно-дронової атаки ворога у Дніпропетровській області - ОВА

Літак Трампа, який вилетів у Швейцарію, повернувся до США через несправність

Окупанти втратили впродовж доби 1170 військовослужбовців - Генштаб

21 січня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Ryanair оголосила акцію з розпродажу "місць для ідіотів", згадавши Маска як потенційного клієнта

Карні заявив у Давосі про необхідність кооперації середніх держав у захисті правил і цінностей від сваволі наддержав

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА