Інтерфакс-Україна
14:12 06.10.2017

У зоні АТО за тиждень на 5% знизилася кількість обстрілів

1 хв читати
У зоні АТО за тиждень на 5% знизилася кількість обстрілів

За минулий тиждень кількість обстрілів у зоні проведення АТО трохи знизилася, повідомив перший заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Александр Хуг.

"За тиждень наші спостерігачі зафіксували 2 тис. 57 випадків порушень режиму припинення вогню, що на 5% нижче, ніж тижнем раніше", - сказав А.Хуг на брифінгу в Києві в п'ятницю.

Він поінформував, що цього тижня було зафіксовано спалах насильства на ділянці між підконтрольним Києву с. Кримським та підконтрольним "ЛНР" с. Сокільники Луганської області.

Заступник голови СММ ОБСЄ також поінформував, що за підзвітний період спостерігачі місії зафіксували 71 випадок розміщення важкого озброєння сторонами у порушення Мінських домовленостей.

"Зокрема, біля підконтрольного "ДНР" населеного пункту за допомогою БПЛА ми зафіксували скупчення важкого озброєння і техніки - 15 танків, 3 гаубиці, 3 БТР", - розповів А.Хуг.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У ЦПД спростували можливість російського десанту в Одеську область і назвали це ворожими вкидами

Зеленський-Путіну: Україна не дозволить контролювати потенційні президентські вибори в країні

Цивільний постраждав внаслідок удару російського дрону по автівці в Харківській області

Гегсет оголосив про початок операції "Удар Яструба" в Сирії, Трамп пояснив причину

На фронті більше 140 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Гегсет оголосив про початок операції "Удар Яструба" в Сирії

Ситуація в енергосистемі України через удари перебуває в найгіршому стані як мінімум з вересня 2024р – МАГАТЕ

Зустріч з американськими та європейськими партнерами в США завершена, домовилися про подальші кроки - Умєров

Україна і Китай обговорили посилення торговельно-економічної співпраці

Регулятори Греції, Болгарії, Румунії, Молдови схвалили 2 нових маршрути постачання газу в Україну

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА