Рішення про спецконфіскацію коштів Януковича вступає в силу 21 вересня - Луценко

Генеральний прокурор України Юрій Луценко зазначає, що в четвер, 21 вересня, вступить у силу рішення суду про спецконфіскацію $ 200 млн коштів оточення екс-президента України Віктора Януковича.
"21 числа юридично доведеним фактом є те, що вступить у законну силу рішення суду про спецконфіскацію $ 200 млн коштів організованого злочинного угруповання Януковича. Це приблизно 5 млрд грн", - сказав Ю.Луценко в середу на брифінгу в Запоріжжі.
При цьому він додав: "Ми свій хліб не даремно їмо, і всі кошти, виділені на прокуратуру, сторицею повертаємо державі".
Раніше в Дніпрі генпрокурор повідомив, що через кілька днів $200 млн, отриманих від спецконфіскації коштів колишніх чиновників з оточення президента-втікача України Віктора Януковича, надійдуть до державного бюджету.