Інтерфакс-Україна
18:25 08.08.2017

РФ поставила бойовикам у липні 4 танки, 4 артсистеми і 7 РСЗВ

2 хв читати
РФ поставила бойовикам у липні 4 танки, 4 артсистеми і 7 РСЗВ

формуванням, що діють на сході України, чотири танки, сім бойових броньованих машини, чотири артсистеми, сім реактивних систем залпового вогню, до восьми одиниць автотехніки, повідомляє представник України в підгрупі з питань безпеки тристоронньої контактної групи Євген Марчук.

При цьому він навів на своїй сторінці в соцмережі Facebook скан-копію документа, представленого на засіданні групи в Мінську. "Російська сторона завжди заперечує, заявляючи, що це не підтверджені дані, тобто, щоб ми показали, з якої точки і в який час доби велась зйомка. А далі справа техніки виявити і встановити, хто це міг робити чи виявити точне місце знаходження прихованої камери", - зазначив Є.Марчук.

Згідно з документом, у липні російська сторона також передала бойовикам 103 цистерни і 4 бензовози з пальним (понад 6 тис. тонн), 19 залізничних вагонів і 10 вантажівок із боєприпасами. Також у рамках ведення повітряної розвідки території України в липні було виявлено чотири випадки застосування розвідувальної авіації ПКС ЗС РФ (у травні вісім, у червні - три).

Загалом від початку 2017 року станом на 2 серпня, за даними, оприлюдненими Є.Марчуком, було зафіксовано 104 випадки незаконного перетину українсько-російського держкордону залізничним транспортом і 53 - колонами військової та автомобільної техніки, зокрема в липні 14 і 4 випадки відповідно.

Є.Марчук при цьому зазначає, що "цю інформацію чує не тільки російська сторона, а й координатор роботи нашої групи від ОБСЄ... він же є і главою СММ ОБСЄ в Україні", уточнивши, що дані містять і точний час зйомки, і GPS-координати.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Києві внаслідок пожежі в багатоповерхівці загинули дві людини, дев’ять мешканців евакуйовано - ДСНС

Голова Київської ОВА закликав жителів області не блокувати дороги через відсутність електропостачання

В Києві цілодобово продовжуються відновлювальні роботи на зруйнованих інфраструктурних об’єктах – Кличко

На Буковині порушник травмував прикордонника під час спроби прориву кордону

УЧХ допомагав деблокувати авто зі снігових пасток на Житомирщині

Голова освітнього комітету допускає позбавлення права на відстрочку чоловіків віком 25+, які вступають у заклади вищої, передвищої та фахової освіти

У Рамзана Кадирова відмовили нирки, у Кремлі обговорюють кандидатів на нового ватажка Чечні – джерело в ГУР

В Україні в найближчі дві доби без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця

У центрі Харкова завершено аварійно-рятувальні роботи на місці вибухів 2 січня

В Києві без тепла залишається понад тисяча будинків – Кличко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА