Інтерфакс-Україна
11:01 14.07.2017

Понад 2600 бюджетних місць передбачено для абітурієнтів із Криму в 35 вишах України

2 хв читати
Понад 2600 бюджетних місць передбачено для абітурієнтів із Криму в 35 вишах України

Для абітурієнтів із Криму цього року передбачена квота на більше ніж 2,6 тис. бюджетних місць у 35 вищих навчальних закладах України, повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки України.

"Квоти діють у тих вишах, на базі яких створено освітні центри "Крим-Україна". Через них абітурієнти з Криму можуть вступати до навчальних закладів без складання зовнішнього незалежного оцінювання: їм необхідно лише пройти державну підсумкову атестацію з двох предметів (українська мова, історія України) та скласти вступний іспит з одного предмета, визначеного вишем, або творчий конкурс. Абітурієнти з Криму мають можливість вступити на бюджетні місця лише до 26 липня, при цьому вступні іспити вони мають скласти до 23 липня", - повідомила прес-служба з посиланням на директора департаменту вищої освіти О.Шарова.

Майже 800 бюджетних місць для кримчан передбачено в тих вишах України, на базі яких і минулого року працювали освітні центри. Ще понад 1,8 тис. місць розподілено у вишах чотирьох областей - Одеської, Херсонської, Миколаївської та Запорізької. Найбільше бюджетних місць для абітурієнтів із Криму передбачено у Львівській політехніці (338), Одеській юридичній академії (181), Одеському національному університеті ім. І.І.Мечникова (160), Запорізькому національному університеті (127), Херсонському державному університеті (127), йдеться в повідомленні.

Міносвіти нагадало, що вступники з Криму та непідконтрольної частини Донбасу можуть вступити до українських вишів за спрощеною системою через освітні центри "Крим-Україна" та "Донбас-Україна". Вони працюють із 19 червня до 30 вересня. Для вступників із Донбасу в переміщених вишах і вишах на території підконтрольної Україні частини Донецької та Луганської областей встановлені фіксовані обсяги державного замовлення для усіх спеціальностей та освітніх рівнів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Харкові створять КЗ "Ветеранський центр", який працюватиме за принципом "єдиного вікна"

Рубіо сподівається на угоду між Україно та РФ до кінця року

Волошин: Гуляйполе запекло боронять декілька підрозділів, командування чудово обізнане з ситуацією на цій ділянці

"Укренерго" в суботу застосовуватиме обмеження електроенергії в більшості регіонів України

Харківська міськрада продовжила податкові пільги для фізичних, юридичних осіб та підприємців

Умєров і Гнатов вестимуть консультації в США за участі європейських партнерів

Кількість українських біженців у Швейцарії після дозволу чоловікам 18-22 виїжджати зросла несуттєво – посол

В Мінінформації Сербії вибачилися перед Україною за заяву очільника відомства про "платню територіями"

Посол Швейцарії про корупційний скандал в Україні: Ключовим є розкриття справ, щоб зберегти довіру інвесторів

Зеленський обговорив з маршалком Сейму Польщі оборонну співпрацю і питання історичної пам’яті

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА