Інтерфакс-Україна
13:35 03.02.2017

Троє військових і співробітник ДСНС загинули, 18 бійців і один рятувальник поранені в зоні АТО за добу

1 хв читати
Троє військових і співробітник ДСНС загинули, 18 бійців і один рятувальник поранені в зоні АТО за добу

Троє військовослужбовців Збройних сил України та один співробітник Державної служби з надзвичайних ситуацій загинули за минулу добу в зоні проведення АТО на Донбасі, 18 військових і один рятувальник були поранені, повідомив спікер Міністерства оборони з питань АТО Олександр Мотузяник.

"За минулу добу в результаті бойових дій троє українських військовослужбовців і один співробітник Державної служби з надзвичайних ситуацій загинули, 18 військовослужбовців Збройних сил України та один співробітник ДСНС були поранені", - сказав він на брифінгу в п'ятницю в Києві.

О. Мотузяник зазначив, що один військовослужбовець ЗСУ і співробітник ДСНС загинули, сім військових і офіцер ДСНС були поранені в Авдіївці, двоє військових санінструкторів загинули і шість військовослужбовців були поранені на Світлодарській дузі, по одному військовослужбовцю було поранено в Новоолександрівці, Зайцевому і Мар'їнці, двоє військових дістали поранення в Новозванівці.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МЗС України про ситуацію у Газі: Закликаємо всі сторони виконувати свої зобов’язання та уникати подальшого насильства

У Резерв+ контрактники можуть обирати місце проходження ВЛК - Міноборони

Мінрозвитку домовилося про спрощення умов для відкриття нових автобусних маршрутів з Естонією

В Україні офіційно запроваджується спеціальність операторів БпЛА, які виявляють вибухонебезпечні предмети

На Харківщині через влучання ворожого дрону у цивільну автівку 4 шпиталізованих

Зеленський прибув з візитом до Фінляндії

Держприкордонслужба: ситуація в смугах оборони, де знаходяться прикордонні підрозділи на Сумщині, без змін

ЗСУ майже повністю вийшли з Курської області, пауза у наданні розвідданих припала на критичні дні наступу армії РФ

Український кінооператор Недря прокоментував зйомку разом із російською режисеркою кліпу для представника Естонії на "Євробаченні-2025"

Путін вимагає призупинення всіх поставок зброї в Україну під час перемир'я

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА