Інтерфакс-Україна
12:34 05.01.2017

Майже сотні стародруків недорахувалися за підсумками перевірки у Львівській галереї мистецтв

1 хв читати
Майже сотні стародруків недорахувалися за підсумками перевірки у Львівській галереї мистецтв

Генеральний директор Львівської галереї мистецтв Тарас Возняк заявив за підсумками перевірки лише кириличних стародруків про зникнення з галереї 95-ти стародруків, повідомляє в четвер місцеве інтернет-видання "zaxid.net".

"Очевидно, що розкрадалося все це десятиліттями. Ми поки ще не перевіряли стародруки німецькою, польською та іншими мовами. Вони ще більше ымпортопривабливы", - зазначив Т. Возняк.

За даними видання, керівництво галереї вже зробило подання до Служби безпеки України і Нацполіції. "Ми хочемо все зробити максимально публічним, щоб справу було неможливо зам'яти", - зазначив Т. Возняк і додав, що тепер зрозумів, чому його призначення викликало такий шалений опір.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Генштаб зафіксував впродовж доби 184 бойових зіткнень

Київщина: Обстріл спричинив пожежі та руйнування залізничного вокзалу, депо, житлових та складських будівель

Росіяни пошкодили залізничну інфраструктуру у Фастові: "Укрзалізниця" вносить зміни в приміські маршрути

Росіяни вночі атакували Дніпропетровську область: постраждали цивільні об’єкти та дитина

Головнокомандувач ЗСУ привітав військових із Днем Збройних сил України: Потом і кров’ю йдемо до мети

ОВА: Четверо цивільних поранені внаслідок обстрілів 25 населених пунктів Запорізького району

Окупанти за добу втратили 1 180 осіб та 131 од. спецтехніки

Польща підняла винищувачі через активність російської дальньої авіації

6 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Нацполіція Ірландії відкрила розслідування через дрони, зафіксовані під час візиту Зеленського

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА