Інтерфакс-Україна
14:17 27.12.2016

Турчинов: "Нечиста сила", як і раніше, може влаштувати провокації на свята на Донбасі

1 хв читати

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов не виключає провокацій з боку бойовиків у зоні проведення антитерористичної операції на Донбасі під час Новорічних і Різдвяних свят.

"Нечиста сила саме на християнські свята себе і проявляє. Саме з такою нечистою силою ми ведемо війну, захищаючи нашу Україну. Я можу прогнозувати, що будуть провокації. І завжди, ви самі можете проаналізувати, події на фронті з початку 2014 року, - саме на християнські свята вони намагаються робити провокації, бруд, кров", - сказав він під час відвідування бази Нацгвардії України у вівторок у Київській області.

Водночас О. Турчинов заявив, що впевнений у силах українських військовослужбовців.

"Нечиста сила завжди приречена, і Нацгвардія, і ЗСУ допоможуть очистити нашу країну", - висловив переконання секретар РНБО України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Пожежа на складах та влучання в багатоповерхівку зафіксовані внаслідок атаки російських БпЛА в Одеській області - ОВА

Румунія приєднується до PURL і виділяє EUR 50 млн в рамках бюджету 2025 року

Посол США при НАТО: розвідувальні служби США і союзників скажуть чи відбулася ця атака насправді - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 142 ворожі атаки - Генштаб

В оточенні Макрона кажуть про відсутність доказів атаки на резиденцію Путіна – ЗМІ

Мінрозвитку за пів року запустить нову цифрову процедуру відкриття внутрішніх автобусних маршрутів

Камишін вийшов з наглядової ради "Укрзалізниці", Милованов – "Укроборонпрому"

МЗС України засудило святкування влаштовані окупантами в Маріупольському драмтеатрі

Росія саботує мирні переговори хибними заявами, це не поведінка країни, яка прагне миру - президент Молдови

Нацдепозитарій України замість Юдіна очолить його заступниця Адамовська

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА