Інтерфакс-Україна
15:09 21.12.2016

У НАБУ підтвердили заплановане на четвер відеоопитування Онищенка в рамках справи щодо його записів

1 хв читати
У НАБУ підтвердили заплановане на четвер відеоопитування Онищенка в рамках справи щодо його записів

У Національному антикорупційному бюро України (НАБУ) підтвердили, що в четвер, 22 грудня, заплановано опитування в режимі відеоконференції оголошеного в національний розшук народного депутата України Олександра Онищенка.

"У контексті "плівок Онищенка", - повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в прес-службі НАБУ в середу.

У бюро наголосили, що заплановано саме опитування нардепа згідно з ч. 11 ст. 232. Кримінального процесуального кодексу України (опитування особи в режимі відео- або телефонної конференції, якщо особа з якихось причин не може без зайвих труднощів вчасно прибути до слідчого, прокурора; у разі необхідності отримання свідчень від опитаних осіб слідчий прокурор проводить їх допит).

Раніше в середу, 21 грудня, О.Онищенко заявив, що 22 грудня в режимі відеоконференції надасть свідчення НАБУ.

Як повідомлялося, О.Онищенка підозрюють в організації схеми з розкрадання коштів під час видобутку і продажу природного газу у рамках договорів про спільну діяльність із ПАТ "Укргазвидобування", в результаті якої державі було завдано збитків на суму близько 3 млрд грн. У СБУ також заявили про початок досудового слідства стосовно О.Онищенка за ознаками державної зради.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Внаслідок атаки БпЛА в Павлограді 3 людини загинули та 15 постраждали, в тому числи троє дітей - прокуратура

Путін у Кремлі проводить зустріч із посланником Трампа

Україна пропонує провести саміт у Римі в день похорону Папи Франциска – ЗМІ

Ліна Костенко і Бернар-Анрі Леві отримають медалі Шептицького у Конгресі США

Китай не проводив ніяких торговельних переговорів зі США - МЗС КНР

"Френдлі Віндтехнолоджі" ініціює створення інноваційного освітнього закладу на Закарпатті

Швейцарія заявляє, що США мають намір провести особливі торговельні переговори з нею та ще 14 країнами

Щодо невідворотності майбутнього України в НАТО необхідно працювати з партнерами - нардеп

Сибіга вже вирушив до Італії, згодом буде більш повна інформація про склад делегації на прощання з Папою Римським

Україна працює над подальшими контактами зі США на різних рівнях - МЗС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА