Інтерфакс-Україна
12:59 21.12.2016

Луценко взяв під особистий контроль розслідування хуліганства у синагозі в Умані

1 хв читати
Луценко взяв під особистий контроль розслідування хуліганства у синагозі в Умані

Генеральний прокурор України Юрій Луценко взяв під особистий контроль розслідування хуліганських дій у синагозі на могильному комплексі цадика Нахмана в Умані (Черкаська обл.) і відкликав із відпустки прокурора області.

Як повідомила в середу у своїй сторінці у Facebook прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган, Ю.Луценко "дав доручення прокурору Черкаської області взяти під суворий прокурорський контроль процес розслідування кримінального злочину, вчиненого в синагозі, що розташована біля Могили цадика рабі Нахмана в Умані".

За її інформацією, Ю.Луценко взяв під особистий контроль цей інцидент і скасував відпустку обласного прокурора.

"Ю.Луценко наголосив на неприпустимості проявів антисемітизму і релігійної нетерпимості", - йдеться в повідомленні.

Раніше в Нацполіції повідомили, що в середу вранці на спецлінію "102" відділу поліції м. Умані надійшло повідомлення, що на могильному комплексі цадика Нахмана відбуваються протиправні дії. "Під час виїзду на місце події встановлено, що невідомі особи облили вхід до зазначеного комплексу фарбою червоного кольору та залишили відрізану голову свині. З місця події вилучено низку речових доказів", - йдеться в оприлюдненій інформації.

За фактом хуліганських дій відкрито кримінальне провадження, передбачене частиною 2 статті 296 Кримінального кодексу України (хуліганство). На місці події працюють правоохоронці.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Фінській затоці пошкоджено телекомунікаційний кабель Elisa між Гельсінкі й Таллінном

Затримано чоловіка, який стріляв у військовослужбовця ТЦК у Харкові

Хорватія передасть 15 млн євро до PURL

Зеленський: у 2025р сума внесків у PURL становила $4,3 млрд

У ГУР розповіли, як українські розвідники змінювали хід війни у 2025 році

Систему обліку "Імпульс" почали впроваджувати у підрозділах Сил безпілотних систем – Міноборони України

Завантаженість готелів у Карпатах становитиме 85-95% взимку 2026 - прогноз

Ветеран-зв’язківець може застосувати свої військові компетенції як монтажник телекомунікацій і інженер ІТ-інфраструктури - Мінветеранів

Перший день 2026 року в Україні буде морозним, без істотних опадів

Уряд шукає баланс між рекомендаціями ЄС щодо ОВД та запитом бізнесу на спрощення процедур через війну – очільник Мінекономіки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА