Інтерфакс-Україна
10:01 01.12.2016

Кабмін затвердив порядок ведення держпорталу data.gov.ua

1 хв читати
Кабмін затвердив порядок ведення держпорталу data.gov.ua

Кабінет Міністрів України затвердив порядок ведення Єдиного державного порталу відкритих даних.

Як повідомляє в четвер прес-служби Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, відповідну постанову було прийнято на засіданні уряду в середу, 30 листопада.

Документом затверджено порядок ведення Єдиного державного порталу відкритих даних, визначені функціональні обов'язки власника, адміністратора порталу та розпорядників інформації.

"На порталі розміщено понад 8 тис наборів даних і зареєстровано понад 900 розпорядників інформації. Ми впорядкували його діяльність і підвищили відповідальність державних органів за оприлюднення там відповідної інформації", - сказав віце-прем'єр-міністр, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко.

Портал data.gov.ua призначений для надання доступу до публічної інформації у формі відкритих даних і передбачає доступ до інформації органів влади з можливістю її подальшого використання.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Львівська ОВА оприлюднила результати перевірки за фактом знеструмлення транспорту й лікарень у Львові 7 січня

Трамп анонсував розробку плану щодо власності на Гренландію, який втішить НАТО

У Києві презентували книгу "Острів ГУР. Таємниці. Операції. Війна" про діяльність української воєнної розвідки

Трамп поскаржився, що Україна й РФ почергово виявляються не готові завершити війну

Сили оборони відбили з початку доби 102 ворожі атаки - Генштаб

Україна веде переговори з інвесторами в США щодо проєктів, дотичних до військових технологій - Качка

Водопостачання в Києві відновлено, теплопостачання – не повністю – Шмигаль

Свириденко: Нідерланди надають додаткову допомогу у EUR23 млн на підтримку енергетики України

Угода про процвітання узгоджена на технічному рівні – віцепрем’єр

Кількість знищених посилок та вантажів внаслідок удару по терміналу "Нової пошти" на Харківщині 13 січня сягнула 3 тис., а сума збитків - близько 9,5 млн грн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА