Інтерфакс-Україна
18:21 29.11.2016

МОЗ України розширило перелік програм, ліки за якими закуповуватиме UNDP

2 хв читати
МОЗ України розширило перелік програм, ліки за якими закуповуватиме UNDP

Міністерство охорони здоров'я України розширило перелік програм, ліки за якими закуповуватиме Програма розвитку ООН (ПРООН, UNDP).

Як написала в. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун на своїй сторінці в мережі Facebook, до переліку програм, закупівлі за якими здійснюватиме ПРООН, включено орфанні захворювання, дитячий гепатит, тести для діагностики туберкульозу і ліки для дітей, хворих на гемофілію типу "А" або "В" або хворобу Віллебранта.

"Ці чотири напрями ми додали до централізованої закупівлі ліків за кошти держбюджету 2016 року, і допомагатиме нам у цьому ПРООН", - написала У.Супрун.

Як повідомлялося, раніше планувалося, що ПРООН закупить за кошти держбюджету 2016 року препарати за 17 держпрограмами на $48,5 млн. За двома програмами ПРООН уже провела тендер й уклала контакти з економією $3 млн. Йдеться про постачання препаратів для лікування мукополісахаридозу та хвороби Гоше.

Як повідомлялося, в жовтні МОЗ підписало контакти з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ), програмою розвитку ОНН (ПРООН, UNDP) і британським закупівельним агентством Crown Agents щодо закупівлі лікарських препаратів за кошти державного бюджету 2016 року.

У 2015 р. МОЗ передало трьом міжнародним організаціям - Дитячому фонду ООН (ЮНІСЕФ), ПРООН і британському закупівельному агентству Crown Agents - закупівлю ліків за 12 державними програмами за кошти держбюджету.

У 2018 році МОЗ планує передати закупівлю ліків за п'ятьма державними програмами національній закупівельній структурі, яка буде створена і розпочне роботу з 2019 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Lviv Croissants відкрила новий заклад на гірськолижному курорті Закопане у Польщі

Завтра останній день для подачі заявки на отримання 1 тис. грн "Зимової підтримки", нагадали в "Дії"

Тестові шатли Дарниця – Видубичі курсуватимуть у пікові години в обох напрямках з 24 по 26 та з 29 по 31 грудня - Kyiv City Express

Уряд спрощує передачу енергообладнання для стабілізації електропостачання під час війни - Свириденко

На 2026р заплановано суттєво розширити проєкт "Центрів життєстійкості" - Музиченко

Свириденко: Уряд звернувся до НКРЕКП про відтермінування запланованих змін тарифів на воду

F-16 перехопили 34 із 35 крилатих ракет під час масованої атаки – речник Повітряних сил

Українські заклади освіти і науки матимуть безоплатний доступ до Scopus та WoS у 2026р - Міносвіти

Понад 75% роботодавців витримують квоту працевлаштування осіб з інвалідністю, є випадки, коли "працюють" трудові книжки - Музиченко

Шмигаль повідомив про новий експериментальний проєкт щодо АТ "Мотор Січ" для його релокації та відновлення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА