10:30 17.11.2016

Реформа має полягати не в підвищенні пенсійного віку, а переході до трьохрівневого страхування – Розенко

1 хв читати
Реформа має полягати не в підвищенні пенсійного віку, а переході до трьохрівневого страхування – Розенко

Віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко вважає, що пенсійна реформа має полягати не в підвищенні пенсійного віку, а переході до трирівневої моделі пенсійного страхування, незважаючи на вимоги Міжнародного валютного фонду про підняття пенсійного віку.

"Пенсійна реформа - це не підвищення віку, а структурні зміни самого принципу пенсійного страхування, поступовий перехід від повністю збанкрутілої солідарної системи до трирівневої моделі (солідарна, накопичувальна, недержавна) пенсійного страхування", - написав він на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Віце-прем'єр зазначив, що в нинішніх умовах тотальної бідності та низької тривалості життя в Україні піднімати пенсійний вік неможливо, "зокрема через те, що завжди знайдуться політичні сили, які виставлять "на щит" ідею зменшення пенсійного віку та після перемоги на виборах таки зроблять це".

Як приклад П. Розенко навів Польщу, де було прийнято рішення про зниження пенсійного віку з 1 жовтня 2017 року для жінок до 60 років, а для чоловіків – 65 років. "Ось вам, будь ласка, те, про що я говорю постійно, зокрема деяким нашим ліберальним популістам, а також експертам МВФ, які безапеляційно пропонують підняти пенсійний вік в Україні", - написав віце-прем'єр.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Операція НАТО з посилення присутності в Балтійському морі триватиме щонайменше 90 днів - прем'єр Польщі

Українці в Польщі організували контрабандний канал ювелірних виробів і швейцарських годинників

Росіяни продовжують активно атакувати на покровському напрямку - Генштаб ЗСУ

Десятки російських танкерів застопорилися у всьому світі через санкції

Під час розмінування на Херсонщині загинули двоє запорізьких поліцейських-вибухотехніків - МВС

Генштаб: Спеціалістів високотехнологічних спеціальностей і тих, які пройшли підготовку за кордоном на іноземній техніці, переводити в піхоту заборонено

Екологічні прокурори перевіряють законність запланованого будівництва в Національному ботсаду ім.Гришка

Пісторіус повідомив про роботу в рамках "Групи п'яти" над покращенням можливостей спільних підприємств в Україні

Житель Одеси намагався продати на аукціоні артефакт часів Маркоманських воєн Римської імперії

Сили оборони у ніч на 14 січня здійснили масований удар углиб території РФ від 200 до 1100 км

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА