Інтерфакс-Україна
12:52 28.10.2016

Французькі компанії зацікавлені у транзиті товарів з ЄС до Китаю та Ірану територією України

1 хв читати
Французькі компанії зацікавлені у транзиті товарів з ЄС до Китаю та Ірану територією України

Кілька французьких компаній виявили зацікавленість у реалізації в Україні низки інфраструктурних проектів, зокрема, щодо транзиту товарів з ЄС до Китаю та Ірану, повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян.

"Ми перебуваємо в Парижі з урядовою делегацією на чолі з прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом. За моєю лінією тривають переговори з кількома французькими компаніями, які висловили зацікавленість в інфраструктурних проектах. Відбулася зустріч з компанією французьких залізниць. Обговорювали питання, зокрема, транзиту товарів з ЄС до Китаю та Ірану", - цитує прес-служба відомства,Омеляна, який виступав в ефірі "5 каналу".

За його словами, сторони зараз працюють над планом дій, вивченням потенціалу українського ринку, можливостей транзитного потенціалу української залізниці, а також вивченням потенціалу співробітництва з аеропортами і на внутрішньому водному транспорті.

"Ми дуже близько підійшли до конкретних домовленостей, які я б не хотів поки що афішувати. Загалом переговори на високому рівні відбулися успішно, що свідчить про інтерес Франції до України", - констатував В. Омелян.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У місії НАТО підняли український прапор з нагоди Дня ЗСУ

Росія вдарила по Кременчуку, в місті перебої зі світлом - мер

Росіяни вдарили по місту Новгород-Сіверський на Чернігівщині

Аеропорт Вільнюса знову призупиняв роботу через загрозу з Білорусі

На фронті більше 150 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Зеленський разом з переговорниками провів бесіду з Віткоффом та Кушнером, обговорили території та гарантії безпеки

Сибіга і глава МЗС Болгарії обговорили мирні ініціативи та подальші кроки співпраці

Допомога Україні перевищила сплату РФ за нафту і газ лише у 5 з 24 європейських країн у 2022-24рр – Держдеп США

Заступник Рубіо: Європейські країни з 2022 року могли переказати Росії більше коштів, ніж Україні

Макрон повідомив Зеленському про міжнародні дискусії та підтвердив підтримку Франції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА