Інтерфакс-Україна
10:04 06.10.2016

Столиця готується до опалювального сезону - "Київенерго" підготувало графік запуску тепла

1 хв читати
Столиця готується до опалювального сезону - "Київенерго" підготувало графік запуску тепла

ПАТ "Київенерго" та житлові організації підготували графік запуску опалення житлових будинків Києва, який триватиме сім-десять днів, йдеться в повідомленні прес-служби Київської міської державної адміністрації.

Це обговорили під час засідання антикризового штабу із підготовки міського господарства Києва до роботи в опалювальний період на чолі з київським міським головою Віталієм Кличком.

"Людські та технічні ресурси усіх дотичних комунальних служб та підприємств міста будуть залучені до запуску тепла у столиці, зважаючи на ті кризові умови, у яких Київ змушений готуватися до зими та в яких здійснює старт опалювального сезону. В першу чергу йдеться про залучення техніки та аварійних бригад для ліквідації аварійних ситуацій та пошкоджень тепломереж, приріст яких збільшився. Якщо у попередні роки рівень приросту пошкоджень становив 10%, то нині він зріс до 15%", - повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Він також зазначив, що "в районах створюються відповідні бригади за участю працівників керуючих компаній та жеків, які співпрацюватимуть з підрозділами "Київенерго".

Головне завдання цих бригад - цілодобова комунікація, виконання графіків підключення будинків, оперативне усунення аварій, які можуть виникнути у будинках.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Угорщина заблокувала заяву ЄС з оцінкою прогресу інтеграції України – ЗМІ

17 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Експорт російської нафти впав до найнижчого за три роки рівня – ЗМІ

ВМС Швеції зафіксувало озброєних військовослужбовців на борту суден тіньового флоту РФ

Мерц допустив пряму військову протидію європейського контингенту в Україні у випадку вторгнення РФ - ЗМІ

Законопроєкт про санкції за купівлю та сприяння імпорту російської нафти внесли на розгляд Сенату США – Стефанішина

Стармер розпорядився провести термінову перевірку іноземного втручання у британську політику- ЗМІ

Трамп підписав указ, який ще більше обмежує в'їзд іноземців на територію США

Двох цивільних поранено внаслідок удару російського БпЛА в Запоріжжі – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 255 ворожих атак - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА