Інтерфакс-Україна
16:27 20.08.2016

Мера міста Ромни заарештовано з можливістю внесення застави

1 хв читати
Мера міста Ромни заарештовано з можливістю внесення застави

Суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою застави в 145,5 тис. грн меру міста Ромни, задовольнивши клопотання військової прокуратури Сумського гарнізону Центрального регіону України.

Міському голові повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання посадовою особою неправомірної вигоди у великому розмірі), інформує прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України.

Мера м. Ромни викрили в одержанні неправомірної вигоди у розмірі 50 тис. грн за надання дозволу на проведення та експлуатацію комп'ютерних і кабельних мереж на території міста Його затримали 18 серпня під час одержання хабара.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти розширили контроль у Шаховому та Новому Шаховому на 4,81 км² за добу – DeepState

Захисники України в ніч на 12 січня знищили або подавили 135 із 156 засобів повітряного нападу росіян – Повітряні сили

У Києві в Солом’янському районі внаслідок удару БпЛА виникли пожежі – мер

Велика Британія готує плани можливого розгортання військ НАТО в Гренландії на тлі заяв Трампа

Унаслідок обстрілів Херсонщини за добу загинула людина

Внаслідок атак на Запорізький район одна людина загинула, четверо поранені, обстріляно 23 населені пункти

Окупанти за добу втратили 1 060 осіб та 101 од. спецтехніки

12 січня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Швеція підтримує Данію у відповідь на погрозливу риторику США щодо Гренландії — прем’єр

Адміністрація Трампа розглядає варіанти ударів по Ірану на тлі масових вбивств протестувальників - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА