Інтерфакс-Україна
14:58 15.07.2016

Спостерігачі СММ ОБСЄ фіксують зростання випадків порушення режиму тиші на донецькому напрямку

1 хв читати
Спостерігачі СММ ОБСЄ фіксують зростання випадків порушення режиму тиші на донецькому напрямку

Рівень напруженості в зоні АТО залишається високим, на донецькому напрямку спостерігачі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ констатують зростання випадків порушення режиму припинення вогню.

"Рівень насильства залишається високим. На ділянці Авдіївка – Ясинувата – Донецьк кількість обстрілів збільшилася вдвічі. На цю ділянку припадає 70% випадків порушень. Також на 10% зросла кількість порушень поблизу Горлівки", - повідомив заступник голови СММ ОБСЄ Олександр Хуг на брифінгу в п'ятницю в Києві.

За його словами, на маріупольському напрямку, поблизу Широкиного і Комінтернового кількість порушень за тиждень зменшилася на 50%.

Уздовж дороги Світлодарськ – Дебальцеве спостерігачі зафіксували скорочення насильства на 90% порівняно з попереднім тижнем.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Економіка РФ зіштовхнулася з труднощами, але Путін навряд чи змінить курс щодо війни в Україні — ЗМІ

Директор нацрозвідки США спростувала твердження про плани РФ щодо завоювання Європи та всієї України

Міжнародні делегації у складі США, Єгипту, Катару і Туреччини обговорили другий етап припинення вогню в Газі

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

Путін робив ставку на Віткоффа як ключового переговорника з адміністрацією Трампа - ЗМІ

Берегова охорона США захопила нафтовий танкер в міжнародних водах біля узбережжя Венесуели - ЗМІ

Евакуація мирних жителів триває у прикордонних громадах Сумщини - ОВА

Петиція до Кабміну про присвоєння звання "Народного артиста" посмертно солісту гурту ADAM Клименку набрала 25 тис. голосів

Видатки загального фонду держбюджету у листопаді-2025 зросли на 9,7% до листопада-2024 – Мінфін

Латвія вивчає досвід енергетичної стійкості України та передала захисникам 30 автомобілів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА