Інтерфакс-Україна
14:37 06.07.2016

Одеська міськрада виділить на ремонт постраждалого від вибуху газу будинку близько 3 млн грн

1 хв читати

Одеська міська рада завершує розроблення проектно-кошторисної документації з ремонту житлового багатоквартирного будинку на вул. Посмітного в Одесі, який постраждав від вибуху газу наприкінці травня 2016 року.

Як повідомила в середу прес-служба міськради, провести всі ремонтні роботи планується до кінця поточного року.

"Називати точно вартість робіт передчасно. Це буде відомо лише після отримання проектно-кошторисної документації, але орієнтовно це близько 3 млн грн. До початку опалювального сезону ми плануємо закінчити всі ремонтно-відновні роботи", - наводить прес-служба слова директора департаменту міського господарства Одеської міськради Олександра Козловського.

У будинку необхідно виконати роботи з відновлення 12 плит міжповерхових перекриттів, перегородок, інженерних мереж тощо.

Як повідомлялося, 23 травня 2016 року внаслідок вибуху побутового газу в одній з квартир другого поверху будинку, розташованого на вул. Посмітного, 20 в Одесі, сталося руйнування семи квартир і сходової клітки. Комунальники провели першочергові роботи з ліквідації наслідків вибуху, зокрема з укріплення підпорами тримальних конструкцій будівлі і відновлення в усіх постраждалих квартирах вікон, вибитих вибуховою хвилею.

Унаслідок вибуху загинули дві людини, ще четверо, зокрема дитина, були госпіталізовані з травмами різного ступеня тяжкості.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Київтеплоенерго" розгорнуло мобільні пересувні котельні для обігріву київських лікарень - КМДА

Зеленський анонсував наступну розмову з партнерами після переговорів з Трампом

Сили оборони відбили з початку доби 117 ворожих атак - Генштаб

Генштаб спростував інформацію про захоплення ворогом Гуляйполя й Мирнограда і половини Костянтинівки

Волонтери УЧХ працювали на п’яти локаціях у Києві після ракетно-дронової атаки РФ

Зеленський обговорив із європейськими лідерами ключові документи, які будуть обговорюватися з Трампом

Гуляйполе й Мирноград не перебувають під контролем росіян - ЦПД

Співрозмовники Зеленського узгодили, що ключовим питанням є конкретні і чіткі гарантії безпеки для України – Туск

Посадові оклади соцпрацівників з 1 січня зростуть у 2,5 рази – міністр

Одна людина загинула і 14 постраждали внаслідок масованих ракетно-дронових атак у Київській області – Нацполіція

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА