Інтерфакс-Україна
13:31 25.06.2016

За добу в зоні АТО поранені двоє українських військових

2 хв читати
За добу в зоні АТО поранені двоє українських військових

Двоє українських військовослужбовців поранені в зоні проведення антитерористичної операції внаслідок бойових дій за минулу добу, повідомив речник Адміністрації президента України з питань АТО Андрій Лисенко

"За минулу добу внаслідок бойових дій, на щастя, загиблих немає, але двоє військовослужбовців дістали поранень", - сказав він на брифінгу в суботу в Києві.

А.Лисенко уточнив, що один військовий дістав поранень біля Авдіївки, інший – поблизу Опитного внаслідок обстрілу.

Щодо ситуації на різних напрямках спікер АП зауважив, що на Луганському бойові дії традиційно велися тільки в Попаснянському районі. "Противник неодноразово застосовував міномети і бронетехніку. За підрахунками штабу, вчора в цьому районі по наших позиціях було випущено 50 мін. Загалмо на Луганському напрямку за минулу добу сталося 9 ворожих обстрілів, зокрема 5 - із застосуванням важкого озброєння", - розповів він.

На Донецькому напрямку ворожі мінометні обстріли зафіксовані в н. п. Зайцевому, Майорську, Авдіївці та Водяному, а в Пісках противник відкривав вогонь зі ствольної артилерії. Загалом по українських позиціях випущено понад 130 мін і 26 снарядів.

"Неспокійно і на інших опорних пунктах на всій лінії зіткнення (Луганське, Верхньоторецьке, Опитне). Загалом за минулу добу на Донецькому напрямку сталося 24 ворожих обстріли, зокрема 11 - із застосуванням важкого озброєння", - підсумував спікер АП.

Щодо маріупольського напрямку, то там, за словами А.Лисенка, ситуація не змінилася: "Противник продовжує масований обстріл українських позицій по всьому фронту, використовуючи снайперів, БМП і міномети. По наших позиціях було випущено понад 130 мін. Спокійних ділянок на фронті немає, однак найбільшу активність противник виявляв під Мар’їнкою і Талаківкою. Загалом за минулу добу на маріупольському напрямку сталося 28 ворожих обстрілів, зокрема 10 - з важкого озброєння".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Попередньо шестеро загиблих і кілька десятків поранених під час протестів у Ірані – ЗМІ

Дві пожежі зафіксовано в Запоріжжі внаслідок атаки ворожих дронів – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 97 ворожих атак - Генштаб

Міністр оборони Словаччини заявив, що Україна не буде в НАТО і матиме проблеми з перебуванням в ЄС - ЗМІ

У аеропорту Варшави затримано українця за підозрою у намірі вчинити диверсію – ЗМІ

Україна очікує від Чехії оцінки сумісності антиукраїнських заяв спікера Палати депутатів із займаною ним посадою - ЗМІ

РФ намагається переконати США, що достатньо припинити вогонь в день виборів, повідомив Бевз

Сили оборони України завдають ударів виключно по військових цілях РФ - Генштаб про заяву Сальдо

Ворог окупував 0,72%України за 2025 рік – DeepState

Сибіга привітав Кіпр із початком головування у Раді ЄС, Францію - у G7, Швейцарію - в ОБСЄ, наголосив на продовженні співпраці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА