Інтерфакс-Україна
19:41 10.06.2016

Нечисленний пікет проходить під Генконсульством РФ в Одесі: активісти намагалися закидати будівлю яйцями і гноєм

1 хв читати
Нечисленний пікет проходить під Генконсульством РФ в Одесі: активісти намагалися закидати будівлю яйцями і гноєм

Кілька десятків одеситів пікетують у п'ятницю Генеральне консульство Росії в Одесі у зв'язку зі святкуванням Дня Російської Федерації.

Як повідомив один з організаторів пікету - Сергій Гуцалюк, таким чином активісти мають намір перешкодити проведенню прийому в Генконсульстві.

"Вся одеська пропутінська тусовка запрошена на цей захід. А ми всі можемо подивитися в очі колаборантів, тим, які роками в Одесі готували агресію проти України і фактично є розпалювачами сучасної війни", - написав С.Гуцалюк на сторінці в Facebook.

Близько 18.00 біля Генконсульства виникла невелика бійка між учасниками пікету і правоохоронцями. Останні намагалися не допустити закидання дипустанови яйцями. В результаті бійки ніхто не постраждав, проте яйцями забруднені співробітники поліції.

Крім того, активісти намагалися закидати Генконсульство гноєм, але правоохоронці також не дозволили їм цього зробити.

На місці пікету присутні кілька десятків співробітників поліції.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА