Інтерфакс-Україна
16:53 27.04.2016

Генпрокуратура направила до суду обвинувальний акт стосовно нардепа Мосійчука

1 хв читати
Генпрокуратура направила до суду обвинувальний акт стосовно нардепа Мосійчука

Генеральна прокуратура України направила до суду обвинувальний акт стосовно народного депутата (фракція Радикальної партії Олега Ляшка) Ігоря Мосійчука, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" у прес-службі Генпрокуратури.

"Управління з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління Генпрокуратури та департамент процесуального керівництва у кримінальних провадженнях ... за результатами досудового розслідування направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за звинуваченням народного депутата України Ігоря Мосійчука", - повідомили в прес службі.

Як уточнили в Генпрокуратурі, І. Мосійчук обвинувачується у вчиненні низки кримінальних правопорушень, зокрема, передбачених ч. 4 ст. 368, ч. 2, 3 ст. 296, ч. 1, 2 ст. 350, ч. 1 ст. 376, ч. 1, 2 ст. 377 Кримінального кодексу України - неодноразове отримання неправомірної вигоди в особливо великих розмірах службовою особою, що займає особливо відповідальне становище, з використанням наданої йому влади та службового становища, все це з вимаганням неправомірної вигоди, а також хуліганство, погрози вбивством, втручання в діяльність судових органів.

Раніше І. Мосійчук відмовився отримувати обвинувальний акт та копію матеріалів кримінального провадження стосовно нього, але сказав, що підтримує передання справи в суд, де має намір довести свою невинуватість.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Головною ціллю ударів РФ вночі була енергетика – Зеленський

Нацполіція зареєструвала 239 воєнних злочинів РФ за добу, розшукано 29 і повернуто 16 дітей

ППО відбила вночі одну з наймасованіших атак РФ, знешкодивши 615 з 704 ракет і дронів, є влучання на 29 локаціях

Зеленський у День ЗСУ подякував військовим, які на полі бою роблять усе, щоб Україна мала впевненість за столом переговорів

Нічна атака дронами на Одещину залишила область із перебоями в енерго- та теплопостачанні, пошкоджено енергообʼєкт

Ще троє мешканців Дніпропетровщини постраждали внаслідок ворожої ракетної атаки

Чернігівщина зазнала ударів БпЛА: пошкоджено житловий сектор і об’єкти критичної інфраструктури

ОВА: Росіяни минулої доби вбили двох цивільних на Донеччині, ще троє поранені

Генштаб зафіксував впродовж доби 184 бойових зіткнень

Київщина: Обстріл спричинив пожежі та руйнування залізничного вокзалу, депо, житлових та складських будівель

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА