Інтерфакс-Україна
09:59 13.04.2016

Генпрокуратура підтвердила наявність кримінальної справи про отримання Яценюком неправомірної вигоди у $3 млн

1 хв читати
Генпрокуратура підтвердила наявність кримінальної справи про отримання Яценюком неправомірної вигоди у $3 млн

Генеральна прокуратура України підтвердила наявність кримінального провадження за фактом одержання хабара в розмірі $3 млн прем'єр-міністром України Арсенієм Яценюком за призначення на посаду керівника "Концерну РРТ" Володимира Іщука.

Так, у відповіді на запит позафракційного народного депутата, члена парламентського комітету з питань запобігання та протидії корупції Дмитра Добродомова, копію якого оприлюднив на своєму сайті громадський рух "Народний контроль", Генпрокуратура повідомила, що департамент із розслідування та нагляду в кримінальних провадженнях у сфері держслужби та власності Генпрокуратури продовжив досудове розслідування в кримінальному провадженні, передбаченому ч.4 ст.368 Кримінального кодексу України за фактом одержання прем'єр-міністром України А.Яценюком неправомірної вигоди в розміні $3 млн за призначення на посаду керівника Концентра радіомовлення, радіозв'язку і телебачення України В.Іщука.

Як наголошується у відповіді Генпрокуратури, нині досудове розслідування триває.

"Одночасно повідомляю, що про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України, жодній особі не повідомлялось", - йдеться у відповіді Генпрокуратури з підписом в. о. генерального прокурора України Юрія Севрука.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський про зустріч європейських лідерів: важливо організувати таку зустріч, щоб обговорити дуже делікатні питання

Підстав для евакуації з громад поблизу Печенізького водосховища немає - Синєгубов

Мінекономіки до кінця І кв.-2026р планує оновити політику власності – заступниця міністрам

Наступним завданням Асоціації міст є розмежування повноважень держвлади та місцевого самоврядування - Кличко

Аварійні відключення е/е застосовано в Полтавській, Харківській та інших областях – "Укренерго" та обленерго

Генштаб ЗСУ: Найбільша кількість бойових зіткнень відбувається на покровському та костянтинівському напрямках

Концепція довгострокової моделі страхування воєнних ризиків може бути сформована упродовж кількох місяців-голова НБУ

Бельгія передала 16 автономних систем опалення вартістю EUR4,8 млн для медзакладів Києва

Темпи просування ворога минулого тижня різко впали під Гуляйполем, але зросли на Харківщині – DeepState

Омбудсман: Російські спецслужби хочуть розхитати ситуацію всередині України "мирними протестами"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА