Інтерфакс-Україна
15:49 10.02.2016

Суд переніс засідання щодо позову "Опозиційного блоку" про причини внесення до "чорного списку" діячів культури

1 хв читати
Суд переніс засідання щодо позову "Опозиційного блоку" про причини внесення до "чорного списку" діячів культури

Окружний адміністративний суд м. Києва переніс розгляд позову партії "Опозиційний блок" до Міністерства культури України щодо "чорного списку" з 83 діячів культури, яким заборонений в'їзд до України, на 16 березня, повідомляє прес-служба партії.

Згідно з повідомленням, опублікованим на сайті партії в середу, засідання Окружного адмінсуду Києва щодо позову "Опозиційного блоку" до Мінкультури перенесене на 16 березня через хворобу судді.

Як повідомлялося, в грудні 2015 року Міністерство культури України оприлюднило список діячів культури, які становлять загрозудля нацбезпеки країни, в переліку - 83 людини. У цьому переліку - актори Наталія Варлей, Валентина Тализіна, Валентин Гафт, Дмитро Харатьян, Михайло Боярський, Жерар Депардьє та ін.

13 січня партія "Опозиційний блок" подала позов до Окружного адміністративного суду Києва до Міністерства культури України щодо "чорного списку" з 83 діячів культури, яким заборонений в'їзд до України.

На 10 лютого було призначено перше засідання суду.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Офісі Президента прокоментували повідомлення ірландських ЗМІ про дрони, які нібито намагалися перешкодити посадці літака Зеленського

Прем'єр-міністр Бельгії назвав три умови використання активів РФ на користь України

59% українців покладають відповідальність за корупційний скандал в енергетиці на уряд та президента – опитування

Заправкам "Лукойлу" за межами Росії продовжили до квітня ліцензію на функціонування без санкцій

Прем'єр-міністр Бельгії і канцлер Німеччини проведуть у п'ятницю термінову зустріч щодо плану використання заморожених російських активів - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 154 ворожі атаки - Генштаб

Рішення щодо нового керівника Офісу Президента буде ухвалено найближчим часом – Зеленський

Переговори української делегації в США продовжаться і Україна готова до будь-якого розвитку подій

Окупанти вдарили по Харкову, наслідки уточнюються

НР "Укренерго" на позачерговому засіданні створила комітет з етики та запобігання корупції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА