Інтерфакс-Україна
12:12 13.01.2016

Захист Корбана заявив відвід колегії суддів Апеляційного суду Києва

1 хв читати
Захист Корбана заявив відвід колегії суддів Апеляційного суду Києва

Захист лідера партії "УКРОП" Геннадія Корбана заявляє відвід колегії суддів Апеляційного суду Києва, що розглядає апеляцію на арешт Г. Корбана.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", адвокат Олексій Шевчук, заявляючи клопотання про відвід колегії суддів на чолі з головуючим Денисом Масенком, заявив, що колегія суддів на попередньому засіданні безпідставно відкрила засідання, повідомивши, що не надійшли матеріали справи, а потім перенесла розгляд апеляції, пославшись на те, що до апеляційної інстанції не надійшли матеріали справи з Дніпровського районного суду.

За словами адвоката, у районному суді його в той день неофіційно поінформували про те, що матеріали вже передані до Апеляційного суду.

А. Шевчук повідомив, що направив запит до Дніпровського райсуду з проханням офіційно надати інформацію про дату і час передання матеріалів, дані відповідального за відправку та водія, який доправляв документи. Адвокат переконаний, що колегія порушила процедуру розгляду апеляційної скарги, розпочавши засідання без матеріалів справи.

"Ще не почавши розгляд апеляції, колегія суддів припустилася порушень", - сказав адвокат, додавши, що це підстава сумніватися в об'єктивності та незаангажованості колегії суддів Апеляційного суду.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Дати поїздки Віткоффа та Кушнера до Росії поки що не визначені - Пєсков

В Києві шкільні канікули продовжать до 1 лютого

Прокурор САП просить суд застосувати щодо Тимошенко заставу в 50 млн грн

Активісти встановлюють на столичній ВДНГ загальнодоступну мобільну лазню та намет для обігріву

Суддя ВАКС зробив Тимошенко попередження за недотримання порядку судового засідання

Смачило, яка очолювала ФДМУ до 14 січня, звільнилася з Фонду після призначення його головою Наталухи

Свириденко: Міністр оборони Федоров взяв у роботу ситуацію з ТЦК

СБУ виявила понад $300 тис. під час обшуків в очільниці однієї з районних ВЛК на Дніпропетровщині

Понад 15 тис. енергетиків залучено до робіт в ремонтних бригадах для відновлення світла – Шмигаль

Захист повідомив суд про необхідність Тимошенко виїхати за кордон на заходи в січні-лютому

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА