Інтерфакс-Україна
11:39 13.12.2015

СБУ в районі АТО затримала три вантажі на 850 тис. грн

1 хв читати
СБУ в районі АТО затримала три вантажі на 850 тис. грн

Співробітники Служби безпеки України в Донецькій області затримали незаконно переміщувані товари на суму 850 тис. грн.

У районі селища Новолуганське Донецької області співробітники спецслужби спільно з військовими затримали вантажівку, що "всупереч встановленим правилам перетину лінії розмежування намагалася проїхати на тимчасово окуповані території", йдеться в повідомленні прес-центру СБУ.

За інформацією, переданою прес-центром СБУ, водій перевозив вантаж продуктів харчування і споживчих товарів на загальну суму майже 400 тис. грн.

Також поблизу Маріуполя зведена мобільна група, до якої входили співробітники спецслужби, зупинила вантажний автомобіль, що перевозив бджолиний мед вартістю 200 тис. грн.

Крім того, як повідомили в прес-центрі спецслужби, водії двох легкових автомобілів із вантажем продуктів харчування мали намір перетнути лінію розмежування неподалік селища Миронівка Донецької області. Правоохоронці вилучили з них продовольчі товари на загальну суму понад 250 тис. грн.

Прес-центр СБУ повідомив, що триває перевірка походження товарів і встановлюються організатори відправлення вантажів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворожий БпЛА пошкодив житлову багатоповерхівку у Чернігові - МВА

Умєров в суботу проведе в Чехії переговори щодо постачання й виробництва зброї та амуніції - ЗМІ

В Росії виведено з ладу магістральний нафтопровід "Чєрномортранснєфть" - джерела

Кількість поранених цивільних через атаку ворожої ракети в Кивому Розі зросла до дванадцяти – ОВА

Чорноморськ повністю знеструмлений внаслідок масованої атаки ворожих дронів – ОВА

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 199 військовослужбовців - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 123 ворожі атаки - Генштаб

Одна людина загинула і попередньо шестеро поранені внаслідок повторного бомбардування Херсона – прокуратура

Держсекретар США обговорив з шефом МЗС Італії шляхи досягнення миру в Україні та перерозподіл тягаря з утримання НАТО - Рубіо

Кількість поранених цивільних через атаку ворожої ракети в Кивому Розі зросла до одинадцяти - ОВА

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА