Інтерфакс-Україна
14:07 07.12.2015

В Україні покращується інвестиційний клімат, але необхідно більше сфокусуватися на реформах - єврокомісар Ган

1 хв читати
В Україні покращується інвестиційний клімат, але необхідно більше сфокусуватися на реформах - єврокомісар Ган

Європейська Комісія відзначає поліпшення інвестиційної політики в Україні, але закликає в наступні чотири роки без виборів ще більше сфокусуватися на реформах, заявив європейський комісар із питань розширення та політики добросусідства Йоганнес Ган.

"Ми бачимо, що в Україні трохи покращується інвестиційний клімат, і це стане приводом для залучення інвесторів", - сказав Й.Ган на спільній прес-конференції з верховним представником ЄС з питань закордонних справ і політики безпеки - віце-президентом Європейської Комісії Федерікою Могеріні та прем'єр-міністром України Арсенієм Яценюком, яка відбулася у Брюсселі в понеділок.

Він також зазначив, що залученню інвестицій сприятиме ефективна боротьба з корупцією.

Й.Ган наголосив, що нині Україна отримала можливість чотири роки прожити без виборів, "якщо не буде дострокових виборів", "і я заохочував би всіх в Україні виявити прихильність реформам і сфокусувати на цьому увагу".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Викрито телеграм-групи з кібершантажу школярів у чотирьох областях України - прокуратура

Президент KSE вважає ринковою викладацьку зарплату 1-ї віце-прем’єрки в $6 тис., а критику опозиції - політичною атакою

У Харкові судитимуть рецидивіста, який за замовленням ФСБ застрелив українського військового та планував вбити очільника ОВА – прокуратура

За три роки війни через російські ВНП загинули 355 цивільних українців, серед них 18 дітей - Міноборони

Розпочато подання заявок на Global Teacher Prize Ukraine 2025 - Міносвіти

Міносвіти опрацьовує можливість збільшення питомої ваги окладу у загальній сумі зарплати педпрацівників - Шмигаль

ДОТ заощадив понад 16,3 млрд грн у 2024 році – Міноборони

Робітник харківського видавництва передавав РФ відомості щодо розташування ЗСУ та об’єктів критичної інфраструктури –прокуратура

Кличко обговорив подальшу співпрацю з командиром річкової флотилії ВМС

Площа українського контролю в Суджанському районі Курській області скоротилася на 8% - дані DeepState

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА