Інтерфакс-Україна
09:29 18.10.2015

Унаслідок аварії пасажирського катера в Одеській області загинули 14 людей, ще 20 госпіталізовано – МВС

1 хв читати
Унаслідок аварії пасажирського катера в Одеській області загинули 14 людей, ще 20 госпіталізовано – МВС

Унаслідок аварії прогулянкового катера в Затоці Одеської області загинули 14 пасажирів, ще 20 госпіталізовані, тривають пошуки, повідомляє прес-служба ГУ МВС України в Одеській області.

"Сьогодні (17 жовтня – ІФ), в смт. Затока Одеської області перекинувся і затонув пасажирський катер. Унаслідок трагедії загинули 12 пасажирів, ще 20 госпіталізовано в медичний заклад, кілька людей від медичної допомоги відмовилися", - йдеться в повідомленні.

На місці події працюють рятувальні служби та співробітники міліції. Тривають пошуки.

Встановлюються обставини події та причини аварії.

За цим фактом правоохоронці вже розпочали кримінальне провадження за ознаками кримінального злочину, передбаченого ч. 3 ст. 276 (порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного, водного або повітряного транспорту) Кримінального кодексу України.

Раніше прес-служба Мінінфраструктури України повідомляла про 12 загиблих і 23 врятованих пасажирів катера. За їхніми даними, загалом на катері перебувало 36 осіб.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Суд арештував 14-річного школяра, який напав з ножем на вчительку і однокласника

США призупинять видачу віз росіянам — ЗМІ

Глава "Нафтогазу" категорично спростував введення обмежень споживання газу в будь-якому регіоні України

У Києві без тепла найбільше будинків у Печерському районі після масованих обстрілів – Пантелеєв

У пункті пропуску "Ужгород" відкрили пішохідну смугу руху для оформлення

Зеленський і Федоров визначили перші пріоритети Міноборони, зокрема системні рішення щодо проблем із ТЦК

Держкіно 103 рази клопотало перед ДПСУ і Мінкультури про перетин кордону військовозобов'язаними у 2025р

Кличко: Столиця сьогодні функціонує в екстремальних умовах

В Києві без опалення близько 400 багатоповерхівок, ситуація з енергопостачанням лишається складною – Кличко

Київ працює над внесенням прибуткового будинку Якова Кияка до Держреєстру нерухомих пам’яток України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА