Інтерфакс-Україна
16:40 03.10.2015

Яценюк запустив у Чернівцях регіональний експрес до Львова

2 хв читати
Яценюк запустив у Чернівцях регіональний експрес до Львова

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк і міністр інфраструктури Андрій Пивоварський у суботу взяли участь у запуску нового регіонального експреса Чернівці – Львів – Чернівці.

"Комфорт, нова якість і швидкість – це те, що ми робимо у сфері транспорту", - сказав глава уряду під час запуску експреса, повідомляє прес-служба Кабінету Міністрів.

Він наголосив, що цей поїзд дасть змогу скоротити час подорожі від Чернівців до Львова на дві години - з 5,5 до 3,5 години. Вартість квитка становить 134 грн, тобто трохи менше, ніж вартість такої поїздки у маршрутному таксі.

А.Яценюк зазначив, що цей дизельний потяг виготовлений на Крюківському вагонобудівному заводі.

Як повідомлялося, Львівська залізниця з 5 жовтня призначає курсування нового денного швидкісного потяга категорії "Регіональний експрес" №701/702 сполученням Львів – Чернівці – Львів. Потяг курсуватиме зі Львова з 5 жовтня в усі дні тижня, крім середи, з Чернівців – з 6 жовтня щоденно, крім четверга. Відстань між містами (267 км) поїзд долатиме за 3 години 30 хвилин, зупинятиметься на станціях Ходорів, Івано-Франківськ, Коломия.

Зі Львова дизель-поїзд вирушатиме о 19:05, 19:54-19:55 – стоянка в Ходорові, 20:49-20:53 – Івано-Франківську, 21:34-21:37 – Коломиї та прибуватиме до Чернівців о 22:35.

У зворотному напрямку, з Чернівців, поїзд вирушатиме о 06:14, 07:08-07:11 – стоянка в Коломиї, 07:52-08:02 – Івано-Франківську, 08:55-08:56 – Ходорові й прибувати до Львова о 09:45.

У трьох вагонах дизель-поїзда для пасажирів передбачено 283 місця, а також два місця для людей з інвалідністю. Вартість проїзду становитиме 134 грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Норвегія оголосила про пакет допомоги Україні на 4 млрд крон, зокрема щодо енергетики

"Нафтогаз" та "Газмережі" викрили схему крадіжки газу в Сумській та Вінницькій областях на 56,6 млн грн

У Києві учень 9-го класу поранив ножем учительку та однокласника, відкрита кримінальна справа - прокуратура

Глава МЗС Норвегії прибув до Києва

СБУ: викрито угрупування, яке готувало продаж однієї з найбільших партій "трофейної" зброї за час війни

Ключовий етап відновлення електропостачання в Києві та області завершено – заступник глави Міненерго

Аудит ЄК підтвердив відповідність української системи держконтролю за пестицидами і ветпрепаратами вимогам ЄС

Петиція щодо контролю за перебуванням безхатьків у громадському транспорті в Києве не набрала необхідних для розгляду голосів

Мінкультури внесло 11 росіян до переліку осіб, які загрожують нацбезпеці, у 2025р

Атака РФ залишила без світла 33,5 тис. родин Одещини – ДТЕК

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА