Інтерфакс-Україна
18:51 26.09.2015

Принцип формування нової поліції буде використано під час реформування судової системи, митниці та інших відомств - Яценюк

2 хв читати
Принцип формування нової поліції буде використано під час реформування судової системи, митниці та інших відомств - Яценюк

Принцип формування нової поліції буде використано під час реформування судової системи, митниці та інших відомств, заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.

"Реформа судової системи полягає не в косметичному ремонті, а в цілковитій і тотальній зміні всього суддівського корпусу в країні за тим самим принципом, за яким була сформована нова українська поліція. Зміни в Службі безпеки, Генеральній прокуратурі, формування нового національного антикорупційного бюро - за тим самим принципом, за яким було сформовано нову українську поліцію. Нова митниця, нова податкова служба, скасування податкової міліції, створення державної служби фінансових розслідувань, - за тим самим принципом, за яким створена і функціонує нова українська поліція", - зазначив А.Яценюк, виступаючи на церемонії присяги нової патрульної поліції Харкова в суботу.

Прем'єр наголосив, що не вважає переконливим аргумент про необхідність збереження старих кадрів у судовій і правоохоронній системах.

"Мені часто розповідають, що нам потрібно професійних людей знайти, а тому не можна позбавлятися від тих фахівців, які десятками років працюють у судах і загалом у правоохоронній системі. Нам не потрібні професійні корупціонери, які десятки років сидять і далі сидітимуть на насиджених місцях і ніколи не будуть служити закону, а служитимуть або телефонному праву, або праву грошей", - сказав глава уряду.

"Саме тому ми не маємо права зупинятися на першому етапі нашої реформи", - зазначив А.Яценюк.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ми досягаємо величезного прогресу, допомагаючи Венесуелі стабілізуватися та відновитися - Трамп

Кличко відкинув претензії Зеленського щодо енергокризи в Києві та згадав про 4 роки без зустрічі з президентом

Кабмін утворив Науково-експертну раду зі змін клімату та збереження озонового шару

У Києві під час розвантаження генератора загинув працівник "Київтеплоенерго"

Сертифікат про рівень володіння держмовою може бути скасований в адмінпорядку або судом - Кабмін

Кабмін скасував Концепцію держпрограми з використання технологій ШІ в пріоритетних галузях економіки

США призупиняють імміграційні візи для громадян 75 країн, включаючи РФ та Білорусь

Екс-секретар РНБО Литвиненко розпочав дипломатичну місію у Сербії

Свириденко провела нараду щодо захисту енергосистеми

Мобільні теплопункти УЧХ продовжують працювати в Києві та області

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА