Інтерфакс-Україна
13:55 24.09.2015

Меркель вважає міграційну кризу викликом для всього світу

2 хв читати
Меркель вважає міграційну кризу викликом для всього світу

Успішне подолання цієї міграційної кризи можливо лише спільними зусиллями Євросоюзу з США, Росією і державами Близького Сходу, заявила в четвер канцлер ФРН Ангела Меркель.

Виступаючи в бундестазі, А. Меркель закликала до глобальних зусиль із боротьби з масовою втечею людей з рідних місць. Ще ніколи з часів Другої світової війни не було стільки біженців, як зараз, і це - виклик не лише для Європи, але і для всього світу, заявила вона.

За словами канцлера, для подолання нинішньої міграційної кризи кожен регіон повинен внести свій внесок, і що серйозніше до цього виклику поставляться, то швидше буде знайдено рішення.

А. Меркель зазначила, що передусім Євросоюз має проявляти гуманність стосовно до біженців.

"Підхід до нинішньої кризи на довгі роки визначить долю нашого континенту. ЄС - це спільнота, яка ґрунтується на спільних цінностях, правових нормах і відповідальності. В Європі необхідно дотримуватися мінімальних стандартів у сфері прийому та забезпечення біженців, а також розгляду клопотань про притулок", - сказала глава німецького уряду, яку цитує радіостанція "Дойче велле".

Коментуючи рішення країн ЄС про розподіл 120 тис. нелегалів з держав-членів Євросоюзу, А. Меркель зазначила, що це - лише перший етап.

"Я глибоко переконана в тому, що Європа потребує не лише такого вибіркового переселення, але і в розробці постійної системи справедливого розподілу біженців між країнами-членами ЄС. Перший крок зроблено, але ми ще далекі від того, що необхідно зробити", - наголосила канцлер.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог вразив ударними БпЛА інфраструктуру Кривого Рогу, масштабні відключення електрики та опалення

Кривий Ріг перебуває під масованою атакою ворожих БпЛА на інфраструктуру

Бригадний генерал Усов увійшов до складу комісії конкурсу молодих правників

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Зеленський обговорив з Гремом і Блюменталем просування санкційного законопроєкту

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Сили оборони відбили з початку доби 130 ворожих атак - Генштаб

Ставка ухвалила рішення підвищити ефективність "Лінії дронів" – Умєров

Законопроєкт, який забороняє використання державних коштів для вторгнення в державу НАТО, внесли на розгляд Конгресу США - Стефанішина

Тимчасовий збій у роботі стаціонарних пунктів моніторингу якості атмосферного повітря стався в Києві

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА