Інтерфакс-Україна
16:14 11.09.2015

У ЄК сподіваються на завершення конституційної реформи в Україні цієї осені - єврокомісар Ган

1 хв читати
У ЄК сподіваються на завершення конституційної реформи в Україні цієї осені - єврокомісар Ган

Єврокомісар з питань європейської політики сусідства Йоханнес Ган очікує, що конституційна реформа в Україні буде завершена вже цієї осені.

"Вже восени цього року має бути завершена конституційна реформа. Також має бути проведена публічна реформа адміністрації, і надзвичайно важливе питання, яке вже ставили і ставитимуть під час усіх секцій нинішньої Ялтинської зустрічі, - це питання боротьби і запобігання корупції", - сказав він на спільному з президентом України Петром Порошенком брифінгу в п'ятницю в Києві.

Й.Ган привітав Україну з голосуванням у Верховній Раді змін до Конституції і висловив сподівання, що після "сплеску насильства", що стався, подальші процеси відбуватимуться мирним шляхом.

"Децентралізація має ключове значення для подальшої демократичної трансформації країни, модернізації країни і поліпшення державного управління", - заявив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

25 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Ворог просунувся у Сумській, Харківській та Донецькій областях - DeepState

Адміністрація Трампа планує створення великих центрів для утримання іммігрантів у США - ЗМІ

Індійський нафтопереробник Reliance відновив закупівлі російської нафти через несанкційних постачальників - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 130 ворожих атак - Генштаб

Німеччина здійснила внесок у понад 160 млн євро до Фонду підтримки енергетики України – Міненерго

Підрозділ ударних БпЛА Lasar’s Group знищив ворожий ТОС-1А "Солнцепьок" - командувач Нацгвардії

Спецпосланець США з питань Гренландії підтвердив повагу до суверенітету острова та виключив військове втручання

Посол США при НАТО: врегулювання війни в Україні може відбутися протягом 90 днів

Посол України достроково залишив захід МЗС Ізраїлю біля Стіни Плачу через присутність посла РФ — ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА