Інтерфакс-Україна
12:55 01.09.2015

Порошенко підпише указ про присвоєння двом загиблим нацгвардійцям орденів "За мужність"

2 хв читати
Порошенко підпише указ про присвоєння двом загиблим нацгвардійцям орденів "За мужність"

Президент України Петро Порошенко нагородить двох солдатів Національної гвардії, які загинули 31 серпня під час сутичок біля будівлі Верховної Ради, - Ігоря Дебрина та Дмитра Сластникова - орденами "За мужність".

"Я дав доручення виконувачу обов'язків командувача Національної гвардії зробити представлення двох українських героїв. І сьогодні мною буде підписаний указ про присвоєння Ігорю та Дмитру орденів "За мужність", - сказав він журналістам після відвідування поранених силовиків у Центральному госпіталі МВС у Києві у вівторок.

Глава держави заявив, що треба зробити все, щоб таке не повторилося.

"Хотів би вибачитися перед батьками за те, що ми не зберегли життя їхнім синам. Хочу подякувати батькам за те, що вони виростили, виховали справжніх українських героїв, які захистили право, закон, справедливість", - сказав П.Порошенко.

Як повідомлялося, в понеділок, 31 серпня, Верховна Рада України в першому читанні 265 голосами схвалила президентський законопроект про внесення змін до Основного закону країни в частині децентралізації влади.

Після цього біля будівлі парламенту розпочалися сутички мітингувальників, які виступали проти голосування за цей законопроект, із правоохоронцями. Того самого дня від отриманих ран помер один нацгвардієць, 1 вересня помер ще один.

У МВС повідомили, що станом на ранок вівторка в госпіталях і лікарнях Києва перебуває 141 потерпілий унаслідок сутичок біля Верховної Ради 31 серпня. Десять із них перебувають у важкому стані. Пізніше в МВС уточнили, що зі 141 госпіталізованого 131 людина - міліціонери та гвардійці.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кличко: Опалення відновили мешканцям 1083 житлових будинків у Подільському, Оболонському та Дарницькому районах

"Євросолідарність" звернулася до НАБУ щодо вигодоотримувачів транзиту російської нафти через "Дружбу"

МАГАТЭ хочет договориться об очередном перемирии для ремонта Украиной последней резервной ЛЭП ЗАЭС – Гросси

МАГАТЕ хоче домовитися про чергове перемир’я щодо ЗАЕС для ремонту Україною останньої резервної ЛЕП – Гроссі

Серед членів екіпажу затриманого США судна Bella-1 є українці - посол

Катар висловив жаль через пошкодження будівлі свого посольства в Україні під час обстрілу

Україна надала великий літієвий проект інвесторам, пов'язаним з Трампом - ЗМІ

Системи водовідведення та водопостачання в Києві після атаки РФ повернулися до штатного режиму – Ковальчук

До Ради надійшли заяви про відставки міністрів оборони та цифрової інформації - спікер

Обережно очікуємо часткового відновлення тепла в Києві протягом доби, у складніших ситуаціях буде трохи довше – Ковальчук

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА