Інтерфакс-Україна
14:19 28.08.2015

Єврокомісія підтверджує проведення двосторонніх переговорів щодо газу з Росією 11 вересня

1 хв читати
Єврокомісія підтверджує проведення двосторонніх переговорів щодо газу з Росією 11 вересня

Єврокомісія готується до тристоронніх переговорів щодо газу, заявив у п'ятницю на брифінгу в Брюсселі офіційний представник ЄК Якуб Адамович.

"Належить обговорити другий "зимовий пакет", це дуже важливо. Триває процес дискусії з Україною, Росією, і всі хочуть другого "зимового пакета". Найближчий етап - це 11 вересня нарада між ЄС і Росією. Тому сподіваємося організувати тристоронню зустріч до кінця вересня", - сказав прес-секретар.

Раніше Єврокомісія повідомила у своєму комюніке, що ця зустріч відбудеться у Відні.

Я.Адамович підтвердив, що 27 серпня у Відні заступник голови ЄК Марош Шефчович і український міністр енергетики Володимир Демчишин обговорювали порядок фінансування газопостачання для України.

"Поставтеся з розумінням: ми не можемо дати вам сьогодні більше інформації. Ці дебати тривають, і ми не можемо надати остаточної інформації", - зазначив представник Єврокомісії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Держетнополітики про пошкодження Лаври: Це удар по пам’яті, по вірі, по культурі, яка формувала нас століттями

Прокуратура: на Київщині повідомлено підозру фігурантам схеми постачання критичного обладнання для промисловості РФ

Проблеми з енергопостачанням та опаленням в січні стали тестом на ефективність інженерних рішень – девелопери

РФ вкотре обстріляла енергетику Харківщини та Донеччини, досі складно з е/е в Києві та області – перший заступник глави Міненерго

Київ отримав від Польщі 130 генераторів – Кличко

У Плані процвітання немає посилання на конкретну дату вступу України в ЄС - Єврокомісія

У наступні дві доби в більшості регіонів України без опадів, на дорогах ожеледиця

ДТЕК повернувся до графіків погодинних відключень на Київщині

ПАРЄ затвердило склад Платформи Асамблеї для діалогу з російськими демократами

Генштаб ЗСУ: Вночі уражено НПЗ у Краснодарському краї та низка інших об’єктів ворога

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА