Інтерфакс-Україна
12:10 11.08.2015

Замість Януковича до Генпрокуратури прибув його адвокат

1 хв читати
Замість Януковича до Генпрокуратури прибув його адвокат

Екс-президент України Віктор Янукович не прийшов до Генеральної прокуратури України для проведення слідчих і процесуальних дій, його представляє адвокат Віталій Сердюк.

Адвокат сказав журналістам, що його підзахисний не прибув до Генпрокуратури зважаючи на побоювання за своє життя.

Він також нагадав, що Апеляційний суд Києва у вівторок удень розгляне апеляційну скаргу захисту щодо початку процедури спеціального (заочного) судового розгляду.

Як повідомлялося, 28 липня була розпочата процедура заочного засудження шести колишніх високопоставлених українських чиновників, зокрема екс-президента В. Януковича. Таким чином, суд почав процедуру їх заочного засудження.

У Генпрокуратурі України раніше заявляли, що не отримали підтверджень про місцезнаходження В. Януковича ні від нього самого, ні від представників Російської Федерації.

У низці кримінальних проваджень, у яких підозрюваним проходить В. Янукович, він оголошений у розшук у зв'язку з тим, що переховується від слідства.

Генпрокуратура України викликала В. Януковича 11 серпня для проведення слідчих і процесуальних дій.

Водночас його захист заявив про те, що погоджує з органами слідства порядок проведення допиту в режимі відеоконференції.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США готують нові санкції проти РФ, якщо Путін відхилить мирну угоду – ЗМІ

Українськім воїнам вдалося взяти під контроль майже 90% території Купʼянська - Сирський

План США та Європи передбачає посилення ЗСУ та розгортання європейських сил в Україні – ЗМІ

Окупанти втратили за добу 1730 осіб особового складу та 409 одиниць техніки - Генштаб ЗСУ

Умєров прибув до Швеції, обговорив із міністром оборони посилення підтримки України

Щодня приблизно 400 тис. споживачів в Україні залишаються без світла від атак РФ – глава Міненерго

"Метінвест" придбав у ArcelorMittal трубний завод у Румунії

Сікорський відповів на заяву речниці МЗС РФ про те, що Ленін був "архітектором" Польщі

СБУ: викрито начмеда бойової бригади ЗСУ, який коригував повітряні атаки ворога

Майже 32 тис. споживачів на Одещині із понад 600 тис. знеструмлених залишаються без світла через удари РФ на вихідні – глава Міненерго

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА