Інтерфакс-Україна
12:14 05.08.2015

Міжнародні резерви України в липні зросли на 1,1% - НБУ

1 хв читати
Міжнародні резерви України в липні зросли на 1,1% - НБУ

Міжнародні резерви Національного банку України в липні збільшилися на $112 млн, або на 1,1%, - до $10,375 млрд, повідомив заступник глави НБУ Олег Чурій.

"У липні НБУ купив на міжбанку $163 млн", - сказав він на прес-конференції в Києві в середу.

О.Чурій уточнив, що $1,7 млрд другого транша за програмою EFF Міжнародного валютного фонду надійшли до Нацбанку 4 серпня.

Центробанк на своєму сайті уточнив, що сальдо його інтервенцій на ринку в липні виявилося позитивним і становило $89 млн.

Зростанню резервів сприяло отримання урядом минулого місяця $673 млн від США і ЄС, а також $205 млн від розміщення валютних держоблігацій, проте водночас було виплачено $453 млн у рахунок обслуговування єврооблігацій та інших цінних паперів, а також $219 млн МВФ.

Як повідомлялося, програма EFF передбачає, що валові міжнародні резерви України зростуть до кінця цього року до $18,3 млрд, а наступного - до $22,3 млрд і покриватимуть відповідно до 3,7 та 4,2 місяця імпорту. У 2017-му, 2018-му і 2019 роках очікується їх подальше збільшення відповідно до $28,5 млрд, $35,2 млрд і $38,4 млрд, на яких їх розмір стабілізується, відповідаючи близько 5,4 місяця імпорту.

Глава НБУ Валерія Гонтарева 4 серпня спрогнозувала, що міжнародні резерви на кінець 2015 року становитимуть майже $18 млрд.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

12 січня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Швеція підтримує Данію у відповідь на погрозливу риторику США щодо Гренландії — прем’єр

Адміністрація Трампа розглядає варіанти ударів по Ірану на тлі масових вбивств протестувальників - ЗМІ

Трамп пропонує укласти угоду з Кубою: Я пропоную їм укласти угоду, доки не стало занадто пізно

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

В КИЄВІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

Велика Британія готується передати Україні далекобійні балістичні ракети Nightfall — ЗМІ

Ворожа атака пошкодила об’єкт інфраструктури в Одеській області: двоє постраждалих, відсутнє електропостачання – МВА

Папа Римський Лев XIV закликав до припинення насильства в Україні на тлі атак на енергетичну інфраструктуру

В результаті масових протестів в Ірані відомо вже про понад 500 загиблих і тисячі затриманих - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА