15:21 22.06.2015

У Другій світовій понад 7 мільйонів українців воювали проти нацизму, і сьогодні діти України знову захищають країну від агресора – Порошенко

1 хв читати
У Другій світовій понад 7 мільйонів українців воювали проти нацизму, і сьогодні діти України знову захищають країну від агресора – Порошенко

Президент України Петро Порошенко звернувся до українського народу з нагоди Дня жалоби і вшанування пам'яті жертв війни в Україні.

"22 червня 1941 року розпочався кривавий період у трагічній історії Другої світової війни, яка принесла нашому народу страшні і непоправні втрати - забрала життя мільйонів українців, вщент зруйнувала міста і села", - йдеться у зверненні П. Порошенка, оприлюдненому на сайті глави Української держави в понеділок.

Президент відзначив той неоціненний внесок, який український народ вніс у розгром нацистської імперії під час Другої світової війни, нагадавши, що лише на Східному фронті воювали 7 млн українців, а кожен другий з них загинув заради майбутнього людства.

П. Порошенко вшанував пам'ять українців, загиблих під час другої світової війни і відзначив важливість історичного досвіду народу стосовно до сьогоднішнього дня.

"Сьогодні Україна знову втрачає своїх синів і дочок. Переможців, які пішли в безсмертя, з честю захищаючи незалежність, суверенітет і цивілізаційний вибір Української держави. Мирних громадян, загиблих від рук новоявленого агресора", - зазначив він.

"Вічна і світла їм пам'ять! Спасибі мужнім захисникам рідної землі різних часів за самовіддане служіння Вітчизні. Миру, єдності, сили і стійкості усім нам, дорогі співвітчизники. Слава Україні!", - йдеться у зверненні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Жовква зустрівся з заступником генсека НАТО: членство в Альянсі залишається на порядку денному

Рада розпочала розгляд законопроєкту щодо утворення київських міських окружного адмін- та апеляційного адмінсудів

Парламент ратифікував Конвенцію PЄ про правопорушення, пов'язані з культурними цінностями

Президент Латвії заявив про плани збільшення видатків на оборону до 5% ВВП

До програми підготовки українських військових INTERFLEX приєдналась Албанія

На ЧАЕС продовжуються роботи з гасіння осередків тління та часткового розкривання конструкцій конфайнменту

Європейські лідери зустрінуться в Лондоні 2 березня для обговорення оборони - Туск

Обмеження е/е для промспоживачів у середу заплановано всього на три вечірні години доби – "Укренерго"

Кабмін призначив Коновалову заступником міністра освіти і Кісь головою Нацфонду досліджень

Рада розширила можливості спецзакладів загальної середньої освіти для реабілітації осіб з особливими потребами та військовослужбовців

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА