Інтерфакс-Україна
13:11 12.06.2015

Під час пожежі на нафтобазі поблизу Києва загинули 5 і постраждали 15 людей - МОЗ

1 хв читати
Під час пожежі на нафтобазі поблизу Києва загинули 5 і постраждали 15 людей - МОЗ

Станом на п'ятницю, 12 червня, відомо про 20 постраждалих унаслідок пожежі на нафтобазі у Васильківському районі на Київщині, повідомляє Міністерство охорони здоров'я України.

"За інформацією Київського центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у селі Крячки Васильківського району, внаслідок пожежі на нафтових складах "БРСМ-Нафта" станом на 11:00 12.06.2015 р. - кількість постраждалих становить 20 осіб. Із них четверо загинуло на місці; один помер у лікувальному закладі; п’ятьом медичну допомогу надано амбулаторно; десять людей перебувають на стаціонарному лікуванні", - йдеться в повідомленні Міністерства у Facebook у п'ятницю.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Херсонський і Сумських областях від ворожих ударів загинули дві людини

Міністр оборони України: Ми бачимо "вікно можливостей" в найближчі місяці

Україна отримає далекобійну артилерію, крилаті ракети і підтримку дронів– Федоров за підсумками "Рамштайну"

М.Федоров: Події в Москві сьогодні свідчать про те, що Україна рухається правильним шляхом і стає сильніше

Викрито корупційну схему топпосадовців облавтодору, про підозри повідомлено сімом особам – генпрокурор

Президент України мав аудієнцію в Короля бельгійців Філіпа

Німеччина поставить Україні тризначну кількість ракет "повітря-повітря" зі своїх власних запасів – Пісторіус

Найбільший пакет допомоги для PURL на $1млрд був оголошений на зустрічі в форматі "Рамштайн" – Федоров

Україна та Німеччина разом вироблятимуть НРК "Терміт"

Україна та Німеччина разом вироблятимуть НРК "Терміт"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА