Інтерфакс-Україна
12:38 11.06.2015

У Києві демонтують всі незаконні газові заправки, 2/3 від їх загальної чисельності – КМДА

1 хв читати
У Києві демонтують всі незаконні газові заправки, 2/3 від їх загальної чисельності – КМДА

У Києві буде демонтовано незаконно встановлені газові заправки, яких налічується близько 200, заявив начальник управління з надзвичайних ситуацій Київської міської державної адміністрації Роман Ткачук.

"Ми чітко знаємо: на сьогодні в Києві є 300 газових заправок, з яких як мінімум 200 не мають ніякої дозвільної документації", - заявив Р. Ткачук на засіданні Київради в четвер.

Він заявив, що управління ДСНС починає жорстку перевірку всіх газових і бензинових заправок щодо їх відповідності вимогам пожежної безпеки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мінсоцполітики з партнерами презентували План гуманітарних потреб та реагування на 2026р для України

Мовний омбудсмен закликає Раду якнайшвидше підтримати проєкт постанови про посилення ролі української мови в утвердженні Української держави

До 9 років позбавлення волі засуджено ексректора Донецького медуніверситету - ВАКС

Тимошенко вручено підозру в спробі підкупу низки нардепів – САП

Відновлення доступу до Polymarket потребує отримання платформою ліцензії – PlayCity

Верховна Рада в середу повторно розгляне призначення Федорова і Шмигаля

В Голосіївському районі Києва в багатоповерхівці вибухнула газова суміш, постраждала людина – ДСНС

Тимошенко підтвердила обшуки в офісі "Батьківщини", відкинула "всі абсурдні звинувачення" і заявила про політичне замовлення проти неї

В Офісі президента обговорили з польською делегацією ініціативу SAFE та взаємовигідні оборонні проєкти

Захисники України в ніч на 14 січня знищили або подавили 90 зі 116 засобів повітряного нападу росіян

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА