Інтерфакс-Україна
14:33 08.06.2015

Міненерго запропонує уряду створити на базі держшахт вертикально інтегровану компанію

1 хв читати
Міненерго запропонує уряду створити на базі держшахт вертикально інтегровану компанію

Міністерство енергетики та вугільної промисловості (Міненерговугілля) запропонує уряду в рамках програми реформування вугільної галузі створити на базі державних шахт вертикально інтегровану компанію, повідомив журналістам міністр енергетики Володимир Демчишин.

"Програму розробили цього тижня", - сказав він.

За словами міністра, з 35 держшахт, які залишилися під контролем української влади, до вертикально інтегрованої компанії можуть бути зараховані 22 держшахти, які Міненерговугілля оцінює як перспективні. Неперспективні шахти міністерство запропонує законсервувати.

В.Демчишин зазначив, що концепція реформування вугільної галузі готова і буде представлена уряду цього тижня.

Міністр вважає, що за умови інвестування в держшахти вони зможуть наростити видобуток вугілля і вийти на рівень самоокуповування.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Двоє цивільних постраждали внаслідок нічної атаки ворога на Запоріжжя - ОВА

Постпред США при НАТО: ми намагаємося зрозуміти до чого максимально готова Росія

Трамп обговорив з Токаєвим війну в Україні і збирається запросити Казахстан та Узбекистан на саміт G20 в 2026 році

Держадепартамент США збирається заборонити в'їзд в країну особам, яких вважає відповідальними за цензурування американських онлайн-платформ в Європі - Рубіо

Правила єдині для всіх – Нацбанк прокоментував рішення Revolut закрити рахунки клієнтам в Україні

Німецьку ультраправу партію AfD звинувачують у збиранні інформації для Кремля - ЗМІ

Сибіга скоординував із австралійською колегою подальші кроки для подальшого зміцнення оборонних спроможностей України

МЗС України назвало Почесних амбасадорів України 2025

Літак з військовою делегацією Лівії на чолі з начальником Генштабу розбився, повертаючись з Туреччини

Сили оборони відбили з початку доби 110 ворожих атак - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА