14:52 02.06.2015

НБУ пом'якшить обмеження на депозитному ринку, але збереже валютні обмеження до вересня

1 хв читати
НБУ пом'якшить обмеження на депозитному ринку, але збереже валютні обмеження до вересня

Національний банк України (НБУ) із 3 червня збільшить обсяг видачі готівкових коштів у національній валюті за депозитними рахунками клієнтів із 150 тис. грн до 300 тис. грн на добу, проте продовжить усі валютні обмеження до 3 вересня.

Як повідомило агентству "Інтерфакс-Україна" інформоване джерело у банківських колах, про це повідомив регулятор під час наради з банкірами у вівторок.

За словами співрозмовника агентства, найближчим часом буде внесено відповідні зміни до постанови НБУ №160.

Як повідомлялося, наприкінці лютого 2014 року Нацбанк обмежив отримання готівкових коштів в іноземній валюті з поточних депозитних рахунків клієнтів через каси і банкомати у розмірі 15 тис. грн на добу. Наприкінці липня того самого року Нацбанк розширив введене раніше обмеження з видачі готівкової гривні через каси банків і банкомати в межах до 150 тис. грн на добу на поточні і депозитні рахунки клієнтів.

Ці обмеження кілька разів подовжували (востаннє - від початку березня 2015 року на три місяці), і поки що вони діють до 3 червня 2015 року, як і обмеження на купівлю валюти населенням на суму в еквіваленті не більше ніж 3 тис. грн на добу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА