14:15 27.04.2015

Підрозділи ДСНС України готові до пошуково-рятувальних робіт та евакуації українців із Непалу

1 хв читати
Підрозділи ДСНС України готові до пошуково-рятувальних робіт та евакуації українців із Непалу

Спецпідрозділи Держслужби України з надзвичайних ситуацій перебувають у цілодобовій готовності і можуть долучитися до пошуково-рятувальних робіт та евакуації громадян України з Непалу, заявляє виконувач обов'язків голови ДСНС Зорян Шкіряк.

"Спецпідрозділи ДСНС України перебувають у цілодобовій готовності і за рішенням керівництва держави можуть долучитися до пошуково-рятувальних робіт та евакуації українців, які наразі перебувають у Непалі", - наводить прес-служба ДСНС слова З.Шкіряка.

Кваліфіковані психологи ДСНС із досвідом допомоги потерпілим у таких випадках також готові надати екстрену підтримку постраждалим.

За потреби в зоні землетрусу може бути розгорнуто і мобільний шпиталь ДСНС, запевнив в. о. голови служби.

Як повідомлялося, 25 квітня в Непалі стався землетрус магнітудою 7,9. Його епіцентр розміщувався за 80 км від столиці країни Катманду. Внаслідок землетрусу в Непалі загинули понад 3500 людей, ще більше ніж 6500 осіб постраждали.

Міністерство закордонних справ України має дані про те, що в Непалі можуть перебувати 155 громадян України, із них 89 ще не вийшли на зв'язок.

Президент України Петро Порошенко доручив керівництву Міністерства закордонних справ та Міністерства оборони відправити до Непалу літак для евакуації українців.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Під час випробувань САУ Zuzana у Словаччині стався вибух, поранено дві людини

У Краматорську 14 поранених внаслідок російської атаки, з них 4 дітей - Нацполіція

Мінкультури підтвердило "Кінокіт" і "Зеонбуд" статус критично важливих

Працівниця будинку культури на Донеччині отримала 15 років тюрми за держзраду

Через ворожий обстріл Білого Колодязя одна людина загинула, ще одна постраждала

ДБР викрило на хабарництві в.о. міського голови та депутата міської ради на Рівненщини

Противник найбільш активний на покровському та курському напрямках

Мінкультури підтвердило понад 30 театрам, операм, циркам, ансамблям, заповідникам і академіям статус критично важливих

Зеленський обговорив з новопризначеним прем'єром Бельгії використання заморожених російських активів

Мінкультури підтвердило каналам "Ми-Україна", "5 канал", "1+1", "Прямий", "Інтер", ICTV, "Новий канал", СТБ, а також УП і NV статус критично важливих

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА