Інтерфакс-Україна
13:39 20.04.2015

Із території РФ на Донбас прибуло 50 "Уралів", 20 БМП і потяг з військовою технікою

1 хв читати
Із території РФ на Донбас прибуло 50 "Уралів", 20 БМП і потяг з військовою технікою

На територію Донбасу з Російської Федерації, як і раніше, доставляють військову техніку та бойовиків, заявляють у штабі АТО.

"Росія і далі озброює бойовиків і нарощує окупаційний контингент на Донбасі", - заявив спікер АТО Андрій Лисенко на брифінгу в Києві в понеділок.

Як розповів А.Лисенко, за даними розвідки, за останні кілька днів з території РФ через контрольно-пропускний пункт "Довжанський" у напрямку міста Дебальцевого проїхало 50 військових вантажних автомобілів "Урал" і 20 БМП з особовим складом.

"А через залізничну станцію "Довжанська", що в місті Свердловськ Луганської області, з території РФ проїхав вантажний потяг - приблизно 40 вагонів, на яких розміщувалася військова техніка, накрита тентами", - повідомив спікер АТО.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

СПРАВЖНІЙ ПОСТУП У ДОСЯГНЕНІ МИРНИХ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД РОСІЇ – УМЄРОВ ПРО ПІДСУМКИ 6-Ї ЗУСТРІЧІ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ США

УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКІ ПЕРЕГОВОРИ ПРОДОВЖАТЬСЯ У СУБОТУ – СЕКРЕТАР РНБО УМЄРОВ

Італія інвестує понад 42 млн євро на реставрацію пам’яток і модернізацію інфраструктури Одещини - Кулеба

Оголошено конкурс на посаду гендиректора "Укргідроенерго"

Швеція припиняє допомогу п’ятьом країнам, щоб збільшити підтримку України

Угорщина відмовилася від облігацій на підтримку України, ускладнивши фінансування з боку ЄС

Паліса: кожна бригада на лінії зіткнення щомісяця отримуватиме визначену кількість мобілізованих

Зеленський анонсував новий порядок розподілу особового складу між бойовими бригадами

Зеленський вивів Єрмака зі складу РНБО та Ставки Верховного головнокомандувача

Питання керівника "Оператора ГТС України" вирішуватиме оновлена наглядова рада – Мінекономіки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА