Інтерфакс-Україна
10:45 09.04.2015

Призначений у середу в.о. голови "Укртранснафти" від посади не відмовляється - джерело

1 хв читати
Призначений у середу в.о. голови "Укртранснафти" від посади не відмовляється - джерело

Сергій Сукало, призначений у середу в.о. голови правління ПАТ "Укртранснафта", заяви про відмову від посади не подавав, повідомив агентство "Інтерфакс-Україна" джерело в Кабміні.

"Станом на сьогодні офіційних заяв від Сергія Сукала про відмову від посади в "Нафтогазі" не надходило", - сказав він уранці четвер.

Як повідомлялося, на засіданні 8 квітня наглядова рада "Укртранснафти" призначила в.о. голови правління С.Сукала. Проте вже ввечері того ж дня з'явилася інформація, що він може відмовитися від посади.

"Укртранснафта" є оператором нафтотранспортної системи України, 100% її акцій в управлінні "Нафтогазу України".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Раді зареєстровано законопроєкт про продовження воєнного стану

Міносвіти затвердило 357 проєктів-переможців конкурсів наукових досліджень університетів

Внаслідок обстрілу на Чернігівщині пошкоджено важливий енергооб’єкт і знеструмлено низку населених пунктів

З лінії фронту за добу евакуйовано 51 людину, в тому числі 23 дитини - Донецька ОВА

Школяр напав на вчительку та учня з ножем у Києві, їм надається меддопомога – поліція

На Дніпропетровщині через атаки РФ поранено чоловіка, пошкоджено будинки та інфраструктуру – облрада

Генштаб зафіксував упродовж доби 219 бойових зіткнень

США закликають G7 та партнерів зменшити залежність від критичних мінералів із Китаю - ЗМІ

Внаслідок обстрілу на Чернігівщині пошкоджено важливий енергооб’єкт і знеструмлено низку населених пунктів

Окупанти розширили контроль у Шаховому та Новому Шаховому на 4,81 км² за добу – DeepState

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА