Дії влади України щодо диверсифікації поставок газу мають сприяти зниженню тарифів, зокрема для промпідприємств - Порошенко
Президент України Петро Порошенко заявляє, що дії, які проводить влада країни, спрямовані на диверсифікацію поставок природного газу, і в підсумку мають сприяти зниженню тарифів на нього.
Говорячи в оприлюдненому в суботу ввечері інтерв'ю "5 каналу" про виконану владою України роботу зі зниження залежності держави від поставок природного газу, П.Порошенко заявив: "Я думаю, що це має сприяти тому, що нарешті тарифи почнуть знижуватися, зокрема для промислових підприємств", - сказав президент
За його словами, за минулий рік влада диверсифікувала поставки газу.
"Ми диверсифікували постачання енергоносіїв, і ми сьогодні не залежні від жодної країни", - сказав П.Порошенко.
Він також нагадав про досягнуті домовленості щодо реверсу газу з країн Європейського Союзу, що суттєво підвищує незалежність України.