Інтерфакс-Україна
13:16 24.03.2015

У зоні АТО фіксують певне зниження інтенсивності атак з боку бойовиків

1 хв читати
У зоні АТО фіксують певне зниження інтенсивності атак з боку бойовиків

Минула доба характеризувалася зниженням інтенсивності вогню з боку бойовиків, повідомив спікер АТО Андрій Лисенко.

"Упродовж минулої доби простежувалося певне зниження інтенсивності ворожого вогню на сході України. Водночас напружена ситуація досі на всіх напрямках зони АТО, за винятком східної частини Луганської області", - сказав він на брифінгу в Києві у вівторок.

А. Лисенко зазначив, що найбільш неспокійна ситуація в районі донецького аеропорту. "На цей сектор оборони припадає понад половину випадків порушення бойовиками режиму припинення вогню", - зазначив він.

Крім того, не припиняються атаки з боку бойовиків у н.п. Широкиному.

А загалом супротивник застосовував міномети, стрілецьку зброю, танки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міносвіти: 19 закладів освіти отримали сучасну агротехніку в межах проекту з JICA

Рада надала право центрам рекрутингу ЗСУ вести реєстр призовників

У Києві чоловік підпалив відділення Укрпошти, вважаючи, що допомагає СБУ

Ветерани можуть стати рушієм повоєнного економічного зростання України та основою нових еліт, вважає Залужний

Міністр оборони Великої Британії оголосив про інвестицію 600 млн фунтів стерлінгів на ППО для України

Росіянина, який катував цивільне населення під час окупації Липецької ОТГ, заочно засуджено до 12 років ув’язнення

Зеленський: Путін вірить лише в силу та гроші, тому російські активи можуть і повинні бути використані для захисту від агресії Росії

Україна, Молдова та Нідерланди першими підписали Конвенцію про компенсаційну комісію для України

СБУ та Нацполіція затримали одну із керівниць окупаційного Центру зайнятості "ДНР"

Освітній омбудсмен Лещик: у нас освіта відділена від релігії, я до цього ставлюся досить жорстко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА